Je lepo, je lepo.☝️
Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 07.09.2025 ob 22:16
modrivrag, 07.09.2025 ob 22:16
Niso še pečene. Zdaj sem jih komaj spucal. Šnelo rekla, da smem objavit le slike pečenih rib. Una bi ribji biftek. Sploh ne vem kaj je to. Kurc to pol.☝️?
Ko bom pekel bom objavil slike, do takrat pa….?
Je lepo ja.
A imas kaj komarjev?
Ma ti objavi vse, pecene in manj pecene.?
Forum je zaprt za komentiranje.
