Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Je lepo, je lepo.☝️

Je lepo, je lepo.☝️

Milina, vam povem. Balzam za dušo.☝️

IMG20250907150012

Niso še pečene. Zdaj sem jih komaj spucal. Šnelo rekla, da smem objavit le slike pečenih rib. Una bi ribji biftek. Sploh ne vem kaj je to. Kurc to pol.☝️?

Ko bom pekel bom objavil slike, do takrat pa….?

Artanë 16000
Bardh i madh 12060
Bardhosh 10520
Besianë 11000
Drenas 13000
Fushkosovë 12000
Fushkosovë 
Hajvali 10510
Kastriot 15000
Keçekollë 10530

Komoran 13050
Kërpimeh 11070
Lluzhan 11050
Lypjan 14000
Magurë 14060
Muzakaj 15050
Orllan 11060

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 07.09.2025 ob 22:16

Niso še pečene. Zdaj sem jih komaj spucal. Šnelo rekla, da smem objavit le slike pečenih rib. Una bi ribji biftek. Sploh ne vem kaj je to. Kurc to pol.☝️?

Ko bom pekel bom objavil slike, do takrat pa….?

Je lepo ja.

A imas kaj komarjev?

Ma ti objavi vse, pecene in manj pecene.?

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 07.09.2025 ob 22:21

Je lepo ja.

A imas kaj komarjev?

Ma ti objavi vse, pecene in manj pecene.?

Komarjev pa ni bilo veliko. Tu in tam kak. Tudi mušic ni bilo zvečer.

Sem zmatran kor bi ne vem kaj delal.? Grem spat. Noč.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 07.09.2025 ob 22:39

Komarjev pa ni bilo veliko. Tu in tam kak. Tudi mušic ni bilo zvečer.

Sem zmatran kor bi ne vem kaj delal.? Grem spat. Noč.

Lahko noc. Pa javi se še kaj…s kako ribico.?

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 07.09.2025 ob 15:13

Milina, vam povem. Balzam za dušo.☝️

IMG20250907150012

Za učke spočit.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close