je katera razmišljala, da bi postala prostitutka?
Kratek izračun..
Če ima vsak dan dve stranki in vsaki računa 15 jurjev za eno uro, vikende si vzame fraj…
je to na teden..150 jurjev..
na mesec pa…600 jurjev
Vau. Nobena meneđerka v Sloveniji ne zasluži toliko, mogoče ene par od njih.
Zvodnika ne rabi; rabi le stanovanje in svojo številko v salomoncu.
Ko si naredi ime, pa briše številko iz salomonca, pa dela preko vizitk. Pa še cena ji zraste.
Se splača ali ne?
Spider, najprej nisem ženska, sori! Pa klub temu. Jaz jih nekaj poznam. Ne bom povedal koliko, niti slučajno kdo. Pa lahko si brez skrbi, nisem stranka :-). Ampak povem ti, da tako življenje (z nekaj izjem seveda), kot ga imajo one, ne privoščim nikomur!
No, pa zate še eno kontra vprašanje: recimo, da se zaljubiš v žensko, se z njo poročiš, narediš velenačrte, ti rodi otroka. Ko je otrok npr. star leto, se zgoni z drugimi, začne se fiksat in pit, tebe pa fizično in pshično maltretirat. Proti tebi nahujska svoje in tvoje starše. Žal ti nimaš drugega kot eno srednjo šolo s totalno neuporabnim znanjem in brez prakse tako, da ti priroma nazaj vseh 200 prošenj za zaposlitev z negativno rešitvijo. Tvoj otrok pa raste in rad ga imaš neizmerno. Pred nasiljem tvoje ženske se zatečeš v materinsko hišo, dobiš nekaj skromne podpore, ki ne preživi niti hrane za otroka.
Sedaj pa zate retorično vprašanje: kako boš preživel oba?
Najbrž maš prav.
Zvodnika konec koncev rabi, da jo ščiti pred konkurenco.
Kolikor sem pa bral, v Mladini pa tako, poceni prostitucije pri nas niti ni. Punce kr lepo računajo.Tako da si ravno tovornjakarji in drugi reveži tega ne morejo privoščit, vsaj redno ne.
Rad bi spoznal kakšno prostututko, to bi bilo zanimivo. Ker ne poznam nobene, vsaj ne da bi vedel.
ja pa saj rabi zvodnika tud zarad kakšnega agresnivneža, ki bi jo rad še mal prebutal al pa zarad unih, ki ne bi plačali
jz poznam eno gospo, 40 let, totalna mačka, izobražena, dol se daje sam s preverjenimi biznismeni in politiki, včasih je tud escort lady za kakšno večerjo, sploh nima oglasa v salamoncu in hudo zasluži
ampak to je izjema
poznam pa tud eno, stara je 23 let, slovenka, fotra ne pozna, mama alkoholičarka, ki je domov stalno vodila neke čudne tipe, tamala ni niti srednje šole končala, zdej živi in obratuje v “hotelu” lipa, zvodnik ji pobere ves keš in od njenega zaslužka plača najemnino za tisto sobo, sam jo pelje v šoping….v glavnem ona ne dobi niti tolarja, je pa stalno zadeta in pijana
mama se je seveda kurbirske hčerke odrekla, niti slučajno ji pa ne kapne, da jo je sama vsaj deloma prignala v to
No, ravno sem mislil rečt..
Predstavljaj si situacijo…recimo da imaš eno lepo žensko, staro okoli 30 ali malo več, ki ima pač eno povprečno ali podpovprečno službo…lepe obleke pa to, to stane…In recimo, da se ne prostituira redno…ampak pač, če je mačka, jo hitro kdo opazi, pa ji plača, da preživi noč z njo…ta biznismen pove drugemu…In ma to ona še kot postranski zaslužek…Po moje je tega tudi kar precej…
Aja, to za to punco pa je zelo žalostno..
Jaz pa vem za primer tukaj na Štajerskem, ko je druščina naročila kurbo na dom, menda neko Ukrajinko..Oz, sploh ni bilo mišljeno, da bi se prostituirala, temveč so kao naročili striptiz..Bili so sami neki “podjetniki” in potem so to bogo punco družno posilili…Mislim, da niti v časopisu ni bilo, mogoče je bilo omenjeno…Iz zanesljivih virov sme izvedel, da so jo pripeljali v bolnico celo krvavo…Akterjev pa niti obtožili niso, temveč je bila punca izgnana iz države.
Moram pritrdit spiderju, postavil je lepo hipotezo…mlada, lepa, sicer povprečna, premalo plačana, stranski zaslužek…ja, veliko tega je. tudi v moji bližnji okolici ali družbi. sicer se to na glas ne govori in če se te teme dotaknemo, se bržkone hitro pokregamo z razlogi za in razlogi proti.
dejansko so ta dekleta danes dobro situirana, še vedno je povprečna služba s podpovprečno plačo, imajo pa svoje majhno stanovanje, plačan študij, glanc novega golfiča ali pa audiča, garantirane večerje, vožnje z gliserčki in cel kup spolnih bolezni. to ni natolcevanje, sta to dva primera iz moje bližine.
kot pravim, vsi to vemo in ne očitamo, one pa ne izpostavljajo. ko smo skupaj, je vse čisto normalno, ko so v svojem biznisu, pač naj so…
Jaz tukaj ne nagovarjam žensk, naj postanejo prostitutke. Samo na glas razmišljam, ali se splača biti prostitutka ali ne.
Namreč, prostitutka v klasičnem pomenu besede. Razne sponzoruše in druge deklice, ki se pustijo razvajati bogatašem, tukaj pustimo ob strani.
In ko seštejem sve skup, se biti klasična prostitutka splača bolj NE, kot ja. Ker prostitucija žensko zaznamuje. Poti nazaj več ni.Slovenija je mala, vsi se poznajo, prej ali slej jo nekdo spozna kot prostitutko. Enkrat prostitutka-vedno prostitutka.
Če se hoče vrniti v normalno življenje, se mora preseliti v tujino.
Še nekaj. Pazite na zakonodajo.Reciimo, da poznate žensko, ki se prostituira. In poznate nekoga, ki bi rabil njene usluge. Povežete ju.
Hop. Storili ste kaznivo dejanje posredovanja pri prostituciji.
Prostitutke ne doleti nobena sankcija; klienta tudi ne. Vi pa lahko greste sedet zarad tega, ker ste prostitutki zrihtali zaslužek.
Ne splača se.
Jaz če bi bila moški bi plesala striptiz… Nekaj jih poznam, ki to počnejo oz. so počeli :)) BTW en precej uspešen tip, nebi si pa nikoli mislila, d aje tud to poečel. Tako delo pa za ženske ni cenjeno, in hitro so označene… Prostitutke se mi ap smilijo, ker niamjo druge možnosti, al se jim pa ne ljubi. Isto je s striptizom, sam je razlika, ker pri seksu ponudiš nekomu svoje telo, in tu si pa pač ne rpedstavljam, da bi me šlatalo ne vem kolk drugih rok, pa kdo ve, kje vse so že bili… Sam spomnim se one, ko je od aidsa umrla, pa kao da so k njej hodili poslovneži, pol se pa mal zamisliš… Da tud človek, ki zgleda čist in urejen, v resnici ni to.
Forum je zaprt za komentiranje.