Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Je FB res plačljiv?

Je FB res plačljiv?

Je FB po novem res plačljiv? Sodelovka pravi, da so njenemu možu poslali nek račun, češ da je po novem plačljivo…??…

Ne, ni. Tisti, ki ne pozna varnosti na internetu, naj ga ne uporablja.

Kaj ima varnost s plačljivostjo ?

Upam, da je šala 🙂

Saj drugače veste, da mora vsaka stran obvestiti uporabnike pred spremembo pogojev uporabe?

Nic ni zastonj.

Za enkrat je še brezplačen. Neki problemi so bili na telefonih.

Ne, ni plačljiv.

Vem, da moraš plačat, če ne želiš več, da se ti prikazujejo reklame. Mogoče je to mislila?

Odgovor na objavo uporabnika
varnost591, 08.09.2025 ob 10:41

Kaj ima varnost s plačljivostjo ?

Kaj ima varnost s plačljivostjo? To, da te ne vsak, ki ima 5 minut cajta na suho nategne.

Če bi ta “sodelavka” in njen mož vedela, kje sta in kako stvari delujejo, ne bi spraševala o nekih prejetih računih, a se ti ne zdi?

Ne. Plačljivo je, če hočeš brez reklam.

Stvar je sledeča. Če sprejmeš, da ti nizajo reklame je fb brezplačen, če to zavrneš je plačljiv.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close