Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Je bil kdo na Novi Zelandiji – kako?

Je bil kdo na Novi Zelandiji – kako?

Je bil kdo na NZ?
Iščem najcenejšo karto. Ima kdo kak nasvet?
Do sedaj sem našel najceneje iz Benetk, DUnaj pa nekaj dražje z Emirati. Še kdo kako boljšo idejo?
Boljša ideja pomeni, da je dokaz blizu Slovenije odhodno letališče in da je cena karte manj kot 1200€ (povratna).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close