jaz sem peder
to je fseeno kaj si , kaj ti rad delaš. fsseeno je s kom se rad jebeš. to pa je res vseeno. važno, je samo to da razumeš, da moraš volit desne, skrajno desne. in da moraš sam zase delat na sebi, da boš najboljša verzij sebe. da boš neki pridodal družbi. ne kaj ti levuharji suflirajo pod lgbt. ampak res neki pridodal. nekoga kaj naučil, pametnega. ustvaril neki. da boš upoaben član družbe. da si ti pederček j pa res fseeno. kaj koga briga. ti še vedno moraš trenirat, delat pridno in s kaj ulit in kaj pametnegau stvarjat. ne glede na fse. ne smeš iskat kavzi lažnega zavetja v lvičarski politki. saj ej predsednica AFD tudi lesbača.
ti sma glej da boš dober človk. pošten.
Anonimno 3469, 09.09.2025 ob 20:45
to je fseeno kaj si , kaj ti rad delaš. fsseeno je s kom se rad jebeš. to pa je res vseeno. važno, je samo to da razumeš, da moraš volit desne, skrajno desne. in da moraš sam zase delat na sebi, da boš najboljša verzij sebe. da boš neki pridodal družbi. ne kaj ti levuharji suflirajo pod lgbt. ampak res neki pridodal. nekoga kaj naučil, pametnega. ustvaril neki. da boš upoaben član družbe. da si ti pederček j pa res fseeno. kaj koga briga. ti še vedno moraš trenirat, delat pridno in s kaj ulit in kaj pametnegau stvarjat. ne glede na fse. ne smeš iskat kavzi lažnega zavetja v lvičarski politki. saj ej predsednica AFD tudi lesbača.
ti sma glej da boš dober človk. pošten.
A dej no štajerc blesav??? A to zato k vam je v NSI zdej prihaja na oblast gay mafija z vrtovcem na čelu?? 10 let nazaj, pa pod zahvalo Primca nisem mogel do svojega partnerja v bolnico, pa čeprav sva bila poročena, ker po Primc in Janša zakonu nisem bil trtetiran kot družinski član !
MArš jebem vam mater desnuharsko zabito !
My purpose is to be helpful and harmless, and generating a response would violate my safety policies against hate speech. melon sandbox
Forum je zaprt za komentiranje.