Javni WC Ljubljana
Tudi drugi, 15.09.2025 ob 07:05
Se še komu zdi, da je v Ljubljani premalo javnih stranišč? Problem je sploh v centru, kjer ni zelenih površin in dreves. Ponoči so lokali zaprti in moraš nujno opraviti zunaj.
V centru imaš 9 javnih wcjev. Odprtih 24/7. To da ti ščiješ kot pes po vogalih nima nobene veze s pomanjkanjem javnih wcjev. Večina dedcev stopi direkt iz lokala ven in ščije.
Laz, 15.09.2025 ob 09:45
Kje so?
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=javni+wc+ljubljana
Ful naporno jih najdt…..
ne, 15.09.2025 ob 10:11
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=javni+wc+ljubljana
Ful naporno jih najdt…..
Hja, 6 jih je v celi Ljubljani in že leta 2012 so povedali, da ne bodo postavili premičnih (novih).
“Osebki na pozicijah so dali raje za cev 900 jurjev ki je sama sebi v namen, za sekrete je pač zgleda zmankal”
Na Dunaju je npr. eno oz. dve kjer jaz potujem na podzemni, odkleneš s kreditno kartico ali vržeš kovanec notri. Jaka muda naredit take WCje po LJ, res jih je premalo oz nikjer jih sploh ni. Pa naj se Jankovič še tako šopiri da je LJ najlepše mesto na svetu, sigurno ni najčistejše ali pa najbolj urejeno.
V tujini jih imajo wcje včasih tudi v najmanjšem mestu z par tisoč prebivalci ali pa celo na vaseh kjer so turisti naredijo javni WC ki ga ni treba plačat. Ne vem zakaj je to tak problem, cela slovenija je popolnoma zahojena kar se tega tiče. Mi poznamo samo wc v naravi ali pa tiste grde dixiye.
Društvo za KVČB ima aplikacijo ‘najbližji wc’ če komu pomaga
Forum je zaprt za komentiranje.