Splash › Forum › Starševski čvek › Janša na Dunaj povabil ustanovni član Foruma 21? Janša na Dunaj povabil ustanovni član Foruma 21? WD40 12.02.2024 ob 21:56 zadnji odgovor 12.02.2024 ob 22:41 Janša na Dunaj povabil ustanovni član Foruma 21, SD in SDS nič več ne skrivajo povezav. Prijavi Ja 12.02.2024 ob 22:03 zadnji odgovor 12.02.2024 ob 22:41 Ja tako kot je bil na jahti Zemljaričevega tajkuna. Prijavi anonimno101 12.02.2024 ob 22:25 zadnji odgovor 12.02.2024 ob 22:41 Kdaj boste dojeli, da je Janša komunist bil in bo ostal vedno …vse igre navzven so samo, da ovce nasedate, da se narod krega, oni pa lepo sodelujejo in si delijo plen v privat zepe Prijavi Ja 12.02.2024 ob 22:34 zadnji odgovor 12.02.2024 ob 22:41 Janša je že dolgo katastrofa za desnico. Prijavi . 12.02.2024 ob 22:40 zadnji odgovor 12.02.2024 ob 22:41 Odgovor na objavo uporabnika WD40, 12.02.2024 ob 21:56Janša na Dunaj povabil ustanovni član Foruma 21, SD in SDS nič več ne skrivajo povezav. JanšO Prijavi kdo koga 12.02.2024 ob 22:41 zadnji odgovor 12.02.2024 ob 22:41 Odgovor na objavo uporabnika ., 12.02.2024 ob 22:40 JanšO Sem tudi razmišljala, kdo je koga povabil;). Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.