Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ja kaj pa te sanjski moški?

Ja kaj pa te sanjski moški?

Glede na to kaj počneta, nas bo na koncu oddaje verjetno kaki pornič presenetil. Katastrofa!!!

Nataša pa je tak ful kljusa z nekim plakatom miss sixty v sobi, pa še z njenim **** off -erom, pa še malo bomo namakali v gulaš, pa z njenim bolanim obnašanjem.

Jes, drugi teden ekskluzivna priloga nedeljskega dnevnika porno film z glavnimi igralci “Sanjskega moškega! skupaj z časopisom za 1200 SIT.:))

Lahko pa naročite kar cel komplet: prvi pornič z Natašo je zastonj, ostalih 24 po 1200 SIT, kot je povedal že Virus – skupaj z Nedeljskim. Naročite zdaj in dobite še gratis pornič z glavnim igralcem, voditeljem oddaje Sanski moški, Robijem Erjavcem. Ostale glavne in stranske vloge – presenečenje! Naročite zdaj!

Kaj pa je bilo tako groznega v tej oddaji, da upate, da bo nastal na koncu pornič? 🙂

Namreč oddaje ne gledam, ker pa toliko govorite o tem, me prav zanima, kaj vas je toliko šokiralo.

danes ob 13.55 je ponovitev-Edith,pa si oglej(bo vsaj iz prve roke…)

ja, no, pornič… če sta se tam po tistih ležalnikih raztegovala in je on svoj kao ljubavni tepih razkazoval… men ta tip sploh ni noben sanjski moški. en tak vase zaljubljen psevdo mačo je ki mu ful paše, da so se vse te prismojene punce metale okol za mal njegove pozornosti. žalostno, pa rečte kar hočte. ampak tisto z zobotrebcem v limuzini je bil pa sploh največji poden!

Lorenca, hudiča, sem spala do 15h 😉 a bi se ti dalo vsaj v eni povedi napisati, kaj se je zgodilo? :o)

Al pa tist, ko se je peljal k Mojci domov, pa si je vrtal po nosu, mislm katastrofa.

Kje ima pa ta “sanjski” kaj kulture in bontona.Vrtati po nosu kot kakšen majhen otrok in to še pred kamero.Pa tista:”ali imaš kaj podmazano”,pa tista”ali pride drug teden kaj teta iz Amerike na obisk”.Šokantno n pohujšljivo za mlajše otroke,če gledajo.

ma oba sta ena kretena – ta natasa tut ne vem kje je manire pustile – ko je rekla (ko sta se pogovarjala ce je kaj z drugimi mel) pa je rekla da je ziher se kej fasal (kot naprimer kasno bolezen in tko) – mislm da to javno na Tv poves, da si to mislis …. mislm, jst bi jo kar ene dvakrat na gobc….
ta damir je pa itak en kreten – ja tist s teto je blo kao ful neopazno (fore ki smo jih imeli v vrtcu), pa slatanje po Tv, pa tista simulacija seksa na konc… mislm, mene bi blo sram, ce bi bla jst na njenem mestu, pa bi me mama in sorodniki gledal kako ga tam za jaca vlecem….
sory, obup od obupa….
mojca bi mu mogla vrnt tisto vrtnico, pa bi blo mir – tko bo le se trpela ponizanje se eno oddajo, ker je ze zdej skoz govoru kako se mu pravzaprav sploh ne da bit z drugimi…
no ja, bedarija

Mojca bi morala vrtnico zavrniti takoj,ko je izvedela,da nima šans.

Mojca je lahko zadovoljna, da “nima ” šans. Ona lahko dobi vse kaj boljšega!

Sorry, ker nisem kapčala, ampak kaj pa pomeni tista “teta iz Amerike?” To še namreč nisem slišala.

Ne vem ljudje a vi doma nč ne seksate k ste tko fini da vas vse moti. Po drugi strani pa do natankosti opišete vsako sekundo oddaje. Jaz oddajo sicer gledam ampak si pol tolk ne zapomnim da bi lahko tako natančno replicirala vsak dogodeki. Pač oddaja je oddaja in odvija se mogoče čist drugače kot so pričakovali. Zdej pa treba vsako stvar tko skritizirat da te vse mine al kaj. 100 različnih ljudi 100 različnih mnenj in okusov hvala bogu da nam ni vsem všeč enaka stvar, sej prom da povete svoje mnenje, samo tako bledsavo kritiziranje in opravljanje je pa too much. Ponavadi vas samo berem le občasno kej napišem, ampak zdej pa res pretiravate. Nekdo se zgraža nekomu je všeč tko pač je. Ampak vsi t tole oddajo tako kritizirate že komi čakate nadaljevanje to pa sam zato da boste mel kej pol za govort. Če ti ni všeč pač ne gledaš.

to sem se tud jaz spraševala. po moje je hotel reči teta s Krvavca, kao menstruacija. da bo vedel, kdaj se bosta lahko “žvalila”.

Teta iz Amerike:Da bo dobila menstuacijo.

…pa kaj vam je folk?
To je samo “šou”…..vse se naredi za dober denar.

Ja no ta s teto je bla fenomenalna ja..in pol ona rece ne je rekla da pride drug teden..mislm sj ok no..in se ful fajn se ji je zdel k mata kao eno skupno foro k je nej ne bi noben razumu..pa westa da jih snemajo.

Za une “vroce” trenutke” pa pac nimam boljse razlage kt da sta oba ekshibicionista in jima je ful sedl da jih snemajo..ker sta tko al tko vedla da jih snemajo.Mene bi minil karkol k se je slisal uno damirjevo vzdihovanje oz. en cudn zivalski zvok…

www.studentarija.net

Pa kak ga je prepričala, da je Simoni dal košarico!

Ja potegnla mu ga je že v ene tretji oddaji, samo tega kamera ni kazala.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Nataši ne zamerim, kajti od nekaga, ki nima niti srednješolske izobrazbe pač ne moremo več pričakovati.
Oddaja pa očitno res buri duhove.

Tako,da se mu je pustila ljubiti,otipavati in ga na ta način prevzeti.Zvito in preprosto.

Ja, Spider in Žan, prav imata. Res preprosto.

jst mam pa še neki za pripomnt:
oddaje sicer ne gledam ravno pogosto, sem pa opazla, da nataša govori kot 5-letni otrok! pa sej ne zna nobene povedi tvorit! pa še tist njen otroški glas (kaj ima skoz nos zamašen???)… ne vem- če je ona tolk but…. ali je pa mojca (če obe primerjaš) tolk bolj pametna od nje…
adijo!

obe (mojca in nataša) sta ene dve navadni kravi.

Mojca hoče bit povsod kao ful simpatična in oh in sploh in bi naredila vse, da bi se o njej pisalo oz. govorilo…

nataša je pa mal bolj hlod človek, ki za uporabljat samo svojo seksualno privlačnost in moški se ji ponavadi ne znamo upreti…

Tako da…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close