Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek izpoved v pijanem stanju

izpoved v pijanem stanju

Imam en, za vas najbrž problemček zame pa kar problem in sicer je na stvari tako.
Na zadnji zabavi smo vsi pregloboko pogledali v kozarec. Posledično se jaz določenih
stvari iz tistega večera ne spominjam. So mi pa povedali, da bi naj izpovedovala ljubezen oz.
karkoli že osebi do katere tega ne čutim!! Je pa na zabavi bil prisoten človek, do
katerega pa dejansko gojim čustva…
Zato mi je celotna zadeva nesmiselna, nič mi ni jasno!? Je pa tudi res, da osebe, ki so mi povedale
za mojo izpoved niso najbolj verodostojni viri… Je sploh možno, da me je alkohol tako “odpeljal”?

Človek je sposoben marsičesa že brez prisotnosti alkohola. :)) Alkohol navadno spusti tisto (miselno) zavoro, ki nas sicer ves čas bremza pri določenih “občutkih”. Ja, je možno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Karkoli bomo rekli, bodo le špekulacije….Je pa seveda to možno.

imaš hud problem, ki se mu reče alkoholizem. oseba, ki se tako napije, da ne ve kaj dela, mora nujno povsem abstinirati od alkohola, sicer lahko pride do nepredvidenih posledic. za izpovedi se pa ne sekiraj, saj si se vsem osebam na žuru rahlo priskutila. poišči si novo ljubezensko tarčo.

Seveda da je možno, da te je odpeljalo, še posebej če se nič ne spomniš… saj zato pa pravijo: “baba pijana rit prodana” :))))

Seveda da je možno, da te je odpeljalo, še posebej če se nič ne spomniš… saj zato pa pravijo: “baba pijana rit prodana” :))))[/quote]A naj sedaj kupi še test za nosečnost ali kaj…..?
Še ta strošek 😉

Mislim, da so se te malo privoščili, ko so videli, da si “obnemogla” in te sedaj farbajo kaj vse si počela, čeprav tudi to ne bi bilo čisto nemogoče kar si opisala…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Dogodkov ne moreš več izbrisati, kaj je res in kaj ne, sploh ni več pomembno. Pri ljudeh si pustil vtis, alkohol je prispeval še svoj delež. Nikoli nisem bila pijana, ker mi tega ni treba. Ne potrebujem stimulacij za dobro počutje, za iskrene izpovedi. Razmisli zakaj ti je bilo tega treba?

Saj večino stvari se spomnim, samo ko pride do nekih določenih dogodkov imam popolno temo.
Ravno zato mi je čudno, da se ne spomnim ravno tako pomembnih stvari, ostalo pa… Najbrž me res malo “farbajo” ker običajno imam tudi v pijanem stanju neke zavore, oziroma poznam svoje meje…
Je pa res, da sem najbrž pustila vtis, ki ga kar tako ne bom mogla popraviti… :/

Zelo preprost nasvet; nehaj pit!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Japkica, ja oprosti če se ga trikrat na leto napijem, meni se to nič groznega ne zdi!


pregovor pravi in to ne zaman, “pijan človek govori kar trezen misli”, s tem je bilo vse povedano


pregovor pravi in to ne zaman, “pijan človek govori kar trezen misli”, s tem je bilo vse povedano[/quote]

To si pa lepo napisal X6; jaz sem bila zgoraj malo bolj groba… sem pa mislila tako, kot si zdaj ti napisal.:)

Po moje tudi ni, če je res samo ene 3 x na leto 🙂 samo hudič je, ko takrat govorimo tisto, kar sicer ne bi.:)

Po moje tudi ni, če je res samo ene 3 x na leto 🙂 samo hudič je, ko takrat govorimo tisto, kar sicer ne bi.:)[/quote]

Že samo enkrat pijano, je preveč pijano. Mogoče je avtorica izpovedovala ljubezen napačnemu moškemu zaradi maščevanja drugi osebi – tistemu moškemu, ki ji je resnično všeč, pa je pač to storila na zabavi. Mogoče gre za moška, ki sta si na nek način blizu, pa je hotela pri sanjskem moškem vzbuditi ljubosumje ali pa se, kot je že prej navedeno, maščevati, ker ji ne posveča dovolj pozornosti. Opogumila pa se je, ko je že malo pogledala v kozarec. Nihče ne izpoveduje ljubezen kar tako za brezveze.


Potem pa tako ali tako ni problema in sploh ne vem, zakaj si pisala sem. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Po moje tudi ni, če je res samo ene 3 x na leto 🙂 samo hudič je, ko takrat govorimo tisto, kar sicer ne bi.:)[/quote]

Že samo enkrat pijano, je preveč pijano. Mogoče je avtorica izpovedovala ljubezen napačnemu moškemu zaradi maščevanja drugi osebi – tistemu moškemu, ki ji je resnično všeč, pa je pač to storila na zabavi. Mogoče gre za moška, ki sta si na nek način blizu, pa je hotela pri sanjskem moškem vzbuditi ljubosumje ali pa se, kot je že prej navedeno, maščevati, ker ji ne posveča dovolj pozornosti. Opogumila pa se je, ko je že malo pogledala v kozarec. Nihče ne izpoveduje ljubezen kar tako za brezveze.[/quote]

Eh, antilopa… enkrat ni nobenkrat.:) Zakaj je pa avtorica izpovedovala ljubezen “napačnemu” moškemu pa ona najboljše sama ve. Čisto možno, da zaradi tega, kar si napisala. 🙂

Že samo enkrat pijano, je preveč pijano. Mogoče je avtorica izpovedovala ljubezen napačnemu moškemu zaradi maščevanja drugi osebi – tistemu moškemu, ki ji je resnično všeč, pa je pač to storila na zabavi. Mogoče gre za moška, ki sta si na nek način blizu, pa je hotela pri sanjskem moškem vzbuditi ljubosumje ali pa se, kot je že prej navedeno, maščevati, ker ji ne posveča dovolj pozornosti. Opogumila pa se je, ko je že malo pogledala v kozarec. Nihče ne izpoveduje ljubezen kar tako za brezveze.[/quote]

Eh, antilopa… enkrat ni nobenkrat.:) Zakaj je pa avtorica izpovedovala ljubezen “napačnemu” moškemu pa ona najboljše sama ve. Čisto možno, da zaradi tega, kar si napisala. :)[/quote]

Bibita, meni je v tej zgodbi nekaj “mutno”. :))

Eh, antilopa… enkrat ni nobenkrat.:) Zakaj je pa avtorica izpovedovala ljubezen “napačnemu” moškemu pa ona najboljše sama ve. Čisto možno, da zaradi tega, kar si napisala. :)[/quote]

Bibita, meni je v tej zgodbi nekaj “mutno”. :))[/quote]

Antilopa, ko je alko posredi, je vedno “mutno” :))))

Draga moja, očitno je bilo enkrat preveč. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Avtorica na ve da so zaradi taksnih stanj ko clovek ne ve kaj dela lahko hudi problemi..
3x na leto? povsem dovolj da si porocen, otrok, pa se locitev..

Japkica, zoro se strinjam z vama… Problem je samo, ker ne vem ali je to sploh res ali pa so si me malo “privoščili” ko so videli, da imam določene luknje v spominu… Razen tega mi je čudno zakaj bi izpovedovala ljubezen človeku, do katerega tega ne čutim?? Pravijo “in vino veritas” oz. pijanec govori kar trezen misli, ampak jaz tega ne mislim?!
Sicer se mi je že kdaj zgodilo, da sem drugi dan imela t.i. “luknje” v spominu ampak nisem nikdar niti pijana počela česa neprimernega, neke meje sem vedno imela… Zato sem šokirana sama nad sabo! :/
Naj bi pa ta človek, ki sem se mu izpovedovala nekaj čutil do mene… Zato je iz vsega tega nastal en OGROMEN problem in zmešnjava…

Greš do njega in ga vprašaš, če si mu res v pijanem stanju izpovedala ljubezen, ker se nič ne spomniš. Sicer je pri tebi veliko “naj bi”, “naj bi” izpovedala ljubezen, “naj bi” nekaj čutil do tebe. Ne pošiljaj mu mešanih signalov, temveč razišči, če si mu res všeč in mu pač povej, da ne gojiš enakih čustev. Razen, če kalkuliraš in taktiziraš zaradi tistega drugega, ki ti pa je všeč.

No videl sem kako sta se moja bivša ljubica in kolegica napile sicer sta skupaj kadili cigarete .
Vendar jas nisem nikoli probal sta se pa valjali ukoli drugih pijanih fantov .
Tudi seksale sta vendar tako punco sicer ne potrebujem .

Enim je alkohol samo izgovor za neumnosti ki so jih počeli.
Včasih so bile sindiklane in so bile vse pijane, kaj je bilo potem si lahko mislite.

Pozdravljeni dragi, moje ime je Nicole Malachowski, jaz sem samohranilka, tukaj iščem moško podjetje, to je moj e-poštni naslov (nicolemalachowskinicole@gmail.com), lahko me kontaktirate preko mojega naslova ali pa spustite svoj e-poštni naslov, tako da Bolje se lahko pogovarjamo z mojimi fotografijami

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close