Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Izobrazba > samskost?

Izobrazba > samskost?

Mogoče je pač malo pretiravala ampak njen point je tisto kar je vredno razmisleka…

ni se pač treba dret in cvilit pri pajkih pa miškah ampak nošenje in fizično delo pa le vzamite v razmislek…

če se moški počuti pohvaljenega in moško, bo raje delal več kot manj, ker mu nabija ”ego” in se počuti dobro.

takšni pač smo…[/quote]Sicer ja, ampak mislim da sta zrela ženska in prikriti bližnji prijateljici, imata podoben slog pisanja in pisali sta z istega ip. Mogoče pa bi prikriti pomagala z nasveti, tako da ji več ne bo treba trpeti petk in kril niti enkrat na mesec in bo ravno tako pritegnilala moške poglede…a ne?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Najlažje je moške pecat poleti. Greš na bazen, oblečeš tangice (kopalke) in se lepijo nate.
Poskusite. Enkrat greste na bazen, morje v enodelnih kopalkah, drugič v tangicah. Razlika bo očitna. Tangice so zakon.

Aha in še tretja njuna prijateljica. Kaj pa ko imaš fanta, pa kar na fkk plažo ali kam?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Če je tako se ne lepijo nate, ker ti si ti v obeh primerih ista 😉 Bolj se lepijo na tiste gatke oz njihovo vsebino….. 😉

No, če imaš samo to za ponudit, če si le to res ti, bo moralo bit tudi to ok….. 😉 :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Resnica boli, a ne? Predlagam še pogled v kako žensko revijo, kjer je polno nasvetov kako dobiti moškega. Samo monovke seveda delajo vse zase, ne za moške :))))))))))))))))))))))))))))))))))).
Ogledalce, ogledalce, včasih vrne zanimivo podobo.

Eh On. Saj tud sonce se bolj lepi na dekle v tangicah, kot na dekle v enodelnih, pa je ista vsebina. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


takle lahko naklofa sam navadna pe.de.rč.ina z majhnimi jajci ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Seveda boli, samo hudič je, če človek več ne ve, kaj je odsev in kaj je resnica. :)) Potem lahko dobi lažen občutek, da vsi drugi lažejo, le on sam ne. Ljudje smo si pa vseeno malo bolj različni. Vprašanje, ki se postavlja je, zakaj si tega ne dovoliš sprejet, verjet.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Matkič, sadni pa še kdo, vsaj pošteno napišejo kaj jim je všeč pri ženskah, za kako žensko se obrnejo. Delujejo grobo, vendar pošteno povedo. To jim je velik plus.
Večina pa niti anonimno na fourmu ne upa priznati kaj vse naredijo, da bi bile moškim všeč. Moški pa ne upajo priznati, da jim je videz ženske 1A.
Saj lahko gremo dalje. Ženske bodo tudi taijle, da denar nima veze, ko iščejo moškega. V resnici pa samski brezposelni moški kaj hitro izgubijo šanse pri večini žensk. Če ugotovi, da je brezposelen, se ženska nič več ne trudi ga spoznati. Večkrat videno in slišano. Še huje, najde se celo kaka, ki ima fanta, ta izgubi službo potem ga pa še ona nogira. Teh zadnjih verjetno ni tako veliko, se pa najdejo.


V tem je veliko resnice.

Če je merilo o poštenosti, transparentnosti postov v tem koliko je kdo glasen s svojimi primitivnimi forami, tolčenjem po drugih, ker se ne strinjajo ipd. …potem sem skrajno nepoštena do vas froumovci:).


Temu pa ne morem oporekat. Ampak lahko gremo še dalje, veliko dalje od tega. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Bolj je pomembno to, da se med seboj razumeš in imaš o čem pogovarjat.

V napisanem je preveč resnice.
V mladih letih sem brala Cosmopolitan in še kaj podobnega. Čisto pranje glav mladih žensk (domenvam, da potem starejše ne berejo tega ali pa tudi, ne vem). Nasveti samo v stilu kako ustvarit videz, da bodo všečne drugim. Idealni nasveti, da eni mladi ženski, brez bogatih staršev, ki ji manjka denarja, še bolj ubijejo samopodobo.
Potem kontra revija MensHealth, iz mladih fantov naredijo prave bučmane, če sledijo vsem nasvetom. Ok, športni nasveti so ok. Ampak fotke manekenov v tej reviji nabijajo komplekse moškim. Potem pa mlad fant ugotovi, da ima on na fotki gladek prsni koš, on pa ima kosmatega in joj groza. Ženske ga ne bodo marale.
Pranje možganov na celi črti.

Če je merilo o poštenosti, transparentnosti postov v tem koliko je kdo glasen s svojimi primitivnimi forami, tolčenjem po drugih, ker se ne strinjajo ipd. …potem sem skrajno nepoštena do vas froumovci:).[/quote]

Pohvalila sem samo en vidik, samo odkritost, čeprav na grd način povedano. Svet je pač krut. Ljudje, ki so tu gor, so tudi v reali in nas obkrožajo. Ni slabo prebrati kaj taki mislijo. V reali mogoče ne povedo. Tu pa povedo.

In kaj hočeš povedat s tem v tej temi, da bodo vsi našteti večno samski? Dvomim. :)[/quote]
Hudiča, jaz sem ga pa razumel!! Morda mi malce manjka izobrazbe????[/quote]

Ne vem jaz kaj tebi manjka. Mogoče samo ženska. 🙂

Ne gre za to, da ga ne bi razumela. To, o čemer on piše, je že ponarodelo mnenje. Že na različnih forumih MON ga lahko prebereš vsaj 5x na dan.

Vseeno pa mislim, da to, kaj si mi mislimo o teh faksih, ne vpliva na samskost ali nesamskost ljudi. Meni je na splošno ta teorija, da izobrazba vpliva na samskost, kr neki. Kakšne silne analize o tem kateri faks je za kaj kateri ni so mi pa tudi nesmiselne. Vsak človek si sma kroji svojo usodo. Če se bo nekdo dobro znašel v življenju samo z osnovno šolo, hvala bogu. Če se bo kdo s pravnim faksom ali ekonomskim, še boljše. Če je nekdo s faksom samski, pa naj nikar za to ne krivi faks.
Moj dragi ni študiral na nobenem od faksov, ki jih je naštel NM-3w, ampak po njegovi teoriji verjetno na enem bolj pametnem faksu. Pa mi je večkrat rekel, da so bile ženske na njihovem faksu totalna katastrofa, čudne, neurejene, smešno oblečene. Točno s temi besedami. Bile so v manjšini, pa jim vseeno ni uspelo zapecat moških študentskih kolegov. Zanimivo da nihče od njegovih nekdanjih sošolcev ni danes samski, od sošolk jih je pa kar nekaj. In je izobrazba kriva za to?

Meni je vseeno kaj ljudje počnejo v lajfu, kaj študirajo, kako se oblačijo. Ne bom jih obsojala. Imajo svobodno voljo, tudi za to, da si prostovoljno uničijo lajf, če hočejo. Mi je pa malo mimo vse skupaj, ko krivca za svoje frustracije, neuspeh in še kaj iščejo v zunanjih dejavnik, nikoli v sebi. Mene ne moti, če nekdo vedno recimo kljubuje družbenim normam, se ne prilagaja trendom, standardom itd. Ampak mora se pa zavedat kam se ta svet vrti in kakšne bodo posledice, če se bo on vrtel v kontra smer. Ne bo se to kolesje samo zaradi njega začelo drugače vrtet.

Poglej če ženska dela v gradbeništvu naj dela super, ampak doma pa naj PREPROSTA fizična dela prepusti moškemu (če je doma)

sploh nima veze z tem kaj ona dela v službi…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Hudiča, jaz sem ga pa razumel!! Morda mi malce manjka izobrazbe????[/quote]

Ne vem jaz kaj tebi manjka. Mogoče samo ženska. 🙂

Ne gre za to, da ga ne bi razumela. To, o čemer on piše, je že ponarodelo mnenje. Že na različnih forumih MON ga lahko prebereš vsaj 5x na dan.

Vseeno pa mislim, da to, kaj si mi mislimo o teh faksih, ne vpliva na samskost ali nesamskost ljudi. Meni je na splošno ta teorija, da izobrazba vpliva na samskost, kr neki. Kakšne silne analize o tem kateri faks je za kaj kateri ni so mi pa tudi nesmiselne. Vsak človek si sma kroji svojo usodo. Če se bo nekdo dobro znašel v življenju samo z osnovno šolo, hvala bogu. Če se bo kdo s pravnim faksom ali ekonomskim, še boljše. Če je nekdo s faksom samski, pa naj nikar za to ne krivi faks.
Moj dragi ni študiral na nobenem od faksov, ki jih je naštel NM-3w, ampak po njegovi teoriji verjetno na enem bolj pametnem faksu. Pa mi je večkrat rekel, da so bile ženske na njihovem faksu totalna katastrofa, čudne, neurejene, smešno oblečene. Točno s temi besedami. Bile so v manjšini, pa jim vseeno ni uspelo zapecat moških študentskih kolegov. Zanimivo da nihče od njegovih nekdanjih sošolcev ni danes samski, od sošolk jih je pa kar nekaj. In je izobrazba kriva za to?

Meni je vseeno kaj ljudje počnejo v lajfu, kaj študirajo, kako se oblačijo. Ne bom jih obsojala. Imajo svobodno voljo, tudi za to, da si prostovoljno uničijo lajf, če hočejo. Mi je pa malo mimo vse skupaj, ko krivca za svoje frustracije, neuspeh in še kaj iščejo v zunanjih dejavnik, nikoli v sebi. Mene ne moti, če nekdo vedno recimo kljubuje družbenim normam, se ne prilagaja trendom, standardom itd. Ampak mora se pa zavedat kam se ta svet vrti in kakšne bodo posledice, če se bo on vrtel v kontra smer. Ne bo se to kolesje samo zaradi njega začelo drugače vrtet.[/quote]

Točno to: tipi marajo enako ali manj izobražene ženske. Ženske pa enako ali bolj izobražene moške. Posledica je ta, da diplomanti res niso samski, njihove sošolke pa so. Otem je govora, da on dobi partnerko, ona pa ne. Zakaj je toliko samskih diplomantk? Samskih diplomantov pa ni ravno na razpolago. Je pa dosti tistih z nižjo izobrazbo.

Jaz tega nisem NIKOLI brala. Te revije so navaden bullshit, sploh splovenske izdaje, ki kopirajo zastare članke iz amaeriških originalov.
Mogoče so zato moji pogledi na visoke pete in urejenost ženske bistveno drugačni. 🙂
Sem pa recimo brala eno italijankso revijo Starbene, ki je bila bolj kot v to kako ugajat moškemu, usmerjena v zdravje in dobro počutje človeka.

Tisto, kar jaz naredim posebej za moškega in ne izključno zase, se nanaša bolj na spolno življenje kot na to kako ga zapecat. Pa še tukaj bi se našel kakšen dober razlog, ki bi kazal nato, da morda tudi to vendarle počnem zaradi sebe. Saj moški niso tako prozorni kot si ženske včasih mislimo, da so. Tudi njih ne moreš kar tako farbat. Mogoče za eno noč, teden. Celo desetletje ali več pa bolj težko.

Te naše ženske revije gredo očitno kar v promet glede na to koliko jih je v trgovinah. Dvomim tudi, da jihg berejo le 20 letnice.

Mi je pa zaniimivo, da je na kupe ženskih revij. Kaj pa moške revije? Mislim, da MensHealtha sploh ni več. Je sploh kaj prav moških revij? Pa ne mislim pornografskih.

Moški ne nasedajo takim nasvetom kot ženske, se zato proda na tone teh ženskih revij, moških pa ne?


hudič je v tem, da so to sposobno profitne revije … kar pomeni, da prodajo spodobno število izvodov revij … ker imam v povprečju vsaka revija 3 bralce …. je totalna štala koliko teh z “opranimi” možgani je na svetu — pa še volilno pravico imajo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Očitno imaš ti že dovolj sprane možgane, da ne ločiš med resnico in iluzijo. Dobesedno ponotranjila si to Cosmo filozofijo, ujeta v svoj svet, kjer je pravica pra.sica in kjer je “pošten” moški enaka copati.

Jaz zaradi tvojega pisanja nisem nič oškodovana, verjamem, da si pa ti 🙂

Saj to NM. Če ne bi šle v promet, jih ne bi bilo toliko. Gredo pa poleg rumenih časopisov (ja tudi to me zelo čudi, da se taka šara proda) očitno zelo v promet.
Ni toliko 20letnic, da bi vse to pokupile. No, da ne bom vrgla vseh revij v en koš. Se najde tudi kaka ok ženska revija. Večina je pa na nivoju Cosmopolitana in predpisanih pravilih kakšna je prava cosmo bejba.

Ampaka zakaj pri moških to ne gre v promet? Ni pravih moških revij (če pornografske odštejem).

Kako jim uspe, da nam ženskam vse to prodajo, moškim pa ne?

Enim sem res stopila na žulj :))

Poglej če ženska dela v gradbeništvu naj dela super, ampak doma pa naj PREPROSTA fizična dela prepusti moškemu (če je doma)

sploh nima veze z tem kaj ona dela v službi…[/quote]

Ti nisi resen 😀 Ženska naj doma zanika svoje znanje iz službe in naj sedi križem rok, da se bo dec počutu dovolj moškega? lol Ne, ta ženska tudi doma sama premala, popravi, če zna. Če je pa vse, kar dela moškega popravljanje, pol pa tud hvala lepa za tazga tipa.

Tok poudarjaš, kako je zdravo in pomembno obdržat svoj jaz in ohranit sebe, ženska pa naj bo druga doma kot v službi. Dvojna merila.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close