Izobrazba > samskost?
Kot prvo, ne bi rekla, da so pobrani samo taboljši moški. To pa zato, ker vem, da je veliko vezanih moških luzerjev. Zakaj pa je potem toliko varanja, če so vsi taboljši moški oddani? Nekaj tu ne štima. Gre pač za to, da je nekomu nekaj sprejemljivo, drugemu pa nikakor ne. Npr. nekega moškega ne bo motilo, da je njegova partnerica pred njim imela cel bataljon moških, drugemu pa še na misel ne pride, da bi imel kaj s tako žensko.
Zakaj so bivše prostitutke in porno igralke poročene? Verjetno ne zaradi njihovega izjemnega značaja ali razgledanosti. :)))[/quote]
bivše pornoigralke in prostitutke so poročene zaradi tega ker:
1. vejo odlično fafat in seksat (vejo kaj moški paše)
2. imajo dosti keša (tu predvsem porno zvezdnice)
simple…[/quote]
Pa bi se ti poročil z bivšo prostitutko ali porno zvezdnico? Samo vprašam, ker si jih pohvalil. A to pišeš v imenu vseh moških?
Katere so potem bolj (ne)sposobne v življenju? O_o ;)[/quote]
Kot prvo, ne bi rekla, da so pobrani samo taboljši moški. To pa zato, ker vem, da je veliko vezanih moških luzerjev. Zakaj pa je potem toliko varanja, če so vsi taboljši moški oddani? Nekaj tu ne štima. Gre pač za to, da je nekomu nekaj sprejemljivo, drugemu pa nikakor ne. Npr. nekega moškega ne bo motilo, da je njegova partnerica pred njim imela cel bataljon moških, drugemu pa še na misel ne pride, da bi imel kaj s tako žensko.
Zakaj so bivše prostitutke in porno igralke poročene? Verjetno ne zaradi njihovega izjemnega značaja ali razgledanosti. :)))[/quote]Tu se nehote postavlja vprašanje s kom so poročene?
Eh mogoče so pa v vseh letih njihove službe končno pridobile tudi na teh področjih, ki jih omenjaš? :)))
Nekatere ženske se odprejo šele, ko jim mož umre. V zadnjem času sem slišala izpovedi od kar nekaj vdov kakšni so bili njihovi možje. To so take zgodbe, da jim mehiške nadaljevanke ne sežejo niti do kolen. Ne moreš verjet, kaj vse ljudje trpijo v vezah.[/quote]
ampak vseeno vztrajajo v vezi vse do moževe smrti. Zakaj že?
bivše pornoigralke in prostitutke so poročene zaradi tega ker:
1. vejo odlično fafat in seksat (vejo kaj moški paše)
2. imajo dosti keša (tu predvsem porno zvezdnice)
simple…[/quote]
Pa bi se ti poročil z bivšo prostitutko ali porno zvezdnico? Samo vprašam, ker si jih pohvalil. A to pišeš v imenu vseh moških?[/quote]
Poglej… če je zdrava (nobenih obolenj) in lahko to efektivno pred mano dokaže potem je ona za mene kot vsaka ženska… poklic je poklic… potegnit ga pa taki tipi žensk itak vejo BISTVENO boljše kot večina drugih…
Večje je vprašanje če bi moj ne glih porno zvezdniški kurac bil njej dovolj 🙂 pač nimam 25 cm jebat ga…
pohvalil sem njihove posteljne spretnosti (čeprav nikda sprobal) ampak trdno verjamem da so njihove spretnosti velike…
Kakšne so kot osebnosti pa je drugo…
Nekatere ženske se odprejo šele, ko jim mož umre. V zadnjem času sem slišala izpovedi od kar nekaj vdov kakšni so bili njihovi možje. To so take zgodbe, da jim mehiške nadaljevanke ne sežejo niti do kolen. Ne moreš verjet, kaj vse ljudje trpijo v vezah.[/quote]
ampak vseeno vztrajajo v vezi vse do moževe smrti. Zakaj že?[/quote]
Gre predvsem za primere finančne nepreskrbljenosti. Mož ima kolikortoliko v redu plačo, pa potrpi. Obstajajo tudi t.i. “interesne veze”. Niso vsi skupaj zaradi ljubezni.
Ker imajo nizko samopodobo in so prepričane, da ne morejo biti samske, da je uspešna ženska = poročena ženska. Po drugi strani se bojijo, če bi se ločile, da bi bile samske, da ne bi našle drugega, ker one smatrajo, da je poslanstvo ženske ujagat moškega.
Ne rečem nekoč, ampak danes je stvar taka, da ženski ni treba prenašat trpinčenja, se lahko loči. Ampak se ne, ker je tudi z njo nekaj narobe.
Kako pogosto ti ravno ženska, ki ima najbolj gnilega tipa, pridiga o tem kako, da še nisi poročena, da je s tisto samsko ziher kaj narobe… sama ima pa gnilega tipa. Bolano.
Gliha vkup štriha.
Se strinjam.
Ene so preprosto zaradi denarja z nekom (najde se tudi moški, ki ima žensko le zaradi njenega denarja) ali pa zaradi zanič samopodobe.
Za slabo vezo oz. zakon sta kriva oba, on in ona.
Razen kake take izjeme so, recimo ona izgubi službo, mož pa jo začne psihično uničevat, varat, šikanirat. Takrat gre ona res težko stran. Ali pa recimo, da en od obeh zboli, drugi pa ga začne matletirat.
Nekatere ženske se odprejo šele, ko jim mož umre. V zadnjem času sem slišala izpovedi od kar nekaj vdov kakšni so bili njihovi možje. To so take zgodbe, da jim mehiške nadaljevanke ne sežejo niti do kolen. Ne moreš verjet, kaj vse ljudje trpijo v vezah.[/quote]
Ne poroči se, tako boš varna pred zvezami in …………………………………….moškimi! :)))
Nekatere ženske se odprejo šele, ko jim mož umre. V zadnjem času sem slišala izpovedi od kar nekaj vdov kakšni so bili njihovi možje. To so take zgodbe, da jim mehiške nadaljevanke ne sežejo niti do kolen. Ne moreš verjet, kaj vse ljudje trpijo v vezah.[/quote]
Ne poroči se, tako boš varna pred zvezami in …………………………………….moškimi! :)))[/quote]
O, to pa ne. Ker se rada trpinčim, se bom vseeno nekoč poročila. :)))
Forum je zaprt za komentiranje.