Izkušnje iz prve roke
Jaz ti lahko povem izkušnjo iz druge roke.Sodelavka je bila na operaciji jošk v Zagrebu in ji je kirurg naredil tako krasne joške da se noben ameriški kirurg ne more merit.Amerikanci delajo takšne da se iz aviona vidi da so umetne.Ta zagrebčan pa je naredil tako krasne in naravne pa še odlično stojijo,kar je pa najbolje ne moreš ugotovit da so umetne.Cena pa je bila nekje med 200 in 300 tisoč sit.
Zalostna imas prav pokazala mi jih je.Pa se otipal sem lahko heheh.Sabinca ti pa bluzis.V Zagrebu pred priblizno pol leta so stale med 200 in 300 jurjev Ta sodelavka mi je se povedal tocno ceno za joske in koliko je placala se za liposukcijo enega dela telesa,katerega pa ne povem.Tocne cene se pa ne morem spomnit,bom jo pa vprasal.
Čao in hvala za tvoj odziv!
A mi lahko poveš, če je imela ta tvoja kolegica kakšne težave in koliko časa je že preteklo od njene operacije. Glede na to, da si jih prijel, me zanima tvoje mnenje o tem, če so res toliko trše kakor naravne? A slučajno veš kolk velike ima (kolk mililitrske vsadke). Ej, hvala za tvoje odgovore in uživaj v vikendu. By!
Forum je zaprt za komentiranje.