Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Izganjanje “hudiča” – korupcije

Izganjanje “hudiča” – korupcije


in kaj si misliš o sebi, ker sodeluješ v tem cirkusu ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

pikec: ko boš naslednjih 20 let lovil število po.fu.ka.nih bejb s svojimi leti … boš dosegal 1/3 mojih dosežkov ☺
btw: Margot- je “bosanka” … in je NE SME nastaviti še komu razen “možu” ☺[/quote]

Nisem busanka, jaz sem čefurka, pa matori kk si to ne moreš zapomnit, za božjo voljo no… ??? :))))

Ajde, nočko NeMči, daj si eno milkico zraven sebe v posteljo, da boš vsaj enkrat zraven nečesa sladkega spal :)))))))))))))))))) Ahahahahhaha[/quote]
zato pa je “bosanka” v narekovajih … gre za odnos do nastavljanja — ne za poreklo
teb je treba zgleda vse 3D narisat pa še z zvočno podlago opremt

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz sem pa doktorju specialistu podarila sliko, ki sem jo sama naslikala – ker je pokazal izjemno človeški odnos, ko sem bila pri njem na oddelku.
Ampak zdaj ne vem, a se to tudi za podkupnino smatra, glede na to, da je darilo dobil po dobro opravljenem delu, brez vnaprejšnjega dogovora oz. postavljanja pogojev.
Pa učiteljice v OŠ najbrž niso bile fajn samo zato, ker smo jim ob koncu leta podarili bonboniero in od vseh podpisano čestitko…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


vsekakor si izkazala svojo pripravljenost na koruptivnost — da jo ponujaš!! — in v tem je kavelj odnosa do javnega sektorja!!
tako zdravnik kot učiteljica sta plačana za svoje delo.
Imajo celo neke kodekse kako svoj poklic opravljajo …

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


vsekakor si izkazala svojo pripravljenost na koruptivnost — da jo ponujaš!! — in v tem je kavelj odnosa do javnega sektorja!!
tako zdravnik kot učiteljica sta plačana za svoje delo.
Imajo celo neke kodekse kako svoj poklic opravljajo …[/quote]
Kako misliš, ponujam?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


vsekakor si izkazala svojo pripravljenost na koruptivnost — da jo ponujaš!! — in v tem je kavelj odnosa do javnega sektorja!!
tako zdravnik kot učiteljica sta plačana za svoje delo.
Imajo celo neke kodekse kako svoj poklic opravljajo …[/quote]
Kako misliš, ponujam?[/quote]
tako kot si napisala, da si zdravniku dala sliko in prispevaš za otrokovo učiteljico.
A tebi kdo kaj da dodatno za to, kar narediš?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


in kaj si misliš o sebi, ker sodeluješ v tem cirkusu ☺[/quote]Mal se žrtvujem, da tebi tu dvigujem rejting, da manj kracaš po drugih temah…he,he,he

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


in kaj si misliš o sebi, ker sodeluješ v tem cirkusu ☺[/quote]Mal se žrtvujem, da tebi tu dvigujem rejting, da manj kracaš po drugih temah…he,he,he[/quote]
pikec … ko se jaz userjem dosežem večji efekt kot ti, če plačaš kar userjem ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Mujo pelje eno na sprehod in ji reče:
“Vidiš tisto drevo tam na livadi?”
“Vidim”, reče ona.
“Vidiš tist velik kup dreka poleg drevesa?”
“Vidim”
“Eeeee, to sam ti ja usro….”

NMjči a, to si bil ti ta junak? 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Mujo pelje eno na sprehod in ji reče:
“Vidiš tisto drevo tam na livadi?”
“Vidim”, reče ona.
“Vidiš tist velik kup dreka poleg drevesa?”
“Vidim”
“Eeeee, to sam ti ja usro….”

NMjči a, to si bil ti ta junak? :D[/quote]
mojega dreka / govna ni … ker vsega ti požreš že na izvoru ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Mujo pelje eno na sprehod in ji reče:
“Vidiš tisto drevo tam na livadi?”
“Vidim”, reče ona.
“Vidiš tist velik kup dreka poleg drevesa?”
“Vidim”
“Eeeee, to sam ti ja usro….”

NMjči a, to si bil ti ta junak? :D[/quote]
mojega dreka / govna ni … ker vsega ti požreš že na izvoru ☺[/quote]In zato si potem tako jezen, ko se nimaš več s čim pohvalit? O_o

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Kako misliš, ponujam?[/quote]
tako kot si napisala, da si zdravniku dala sliko in prispevaš za otrokovo učiteljico.
A tebi kdo kaj da dodatno za to, kar narediš?[/quote]
Ta darila so bila dana brez dogovora, ne učiteljice ne zdravnik jih nista pričakovala, še manj pa zahtevala.
Prispevala pa nisem za svojega otroka, ampak v svojem imenu in na lastno željo – imeli smo nekaj res dobrih učiteljic, pa smo se učenci med seboj zmenili, da tem parim v zahvalo podarimo neko malenkost ob koncu leta. Ko smo razredničarki v 7. razredu spesnili pesem (ob njenem odhodu na drugo šolo), se je od ganjenosti zjokala – zdaj pa izračunaj, kolikšno vrednost je na ta način utajila ali pridobila… :/
Zdaj pa še reci, da še nobenemu delavcu (štromar, vodovodar, keramičar, tesar, itd.) nikoli nisi ponudil kave, soka ali piva, pa čeprav si mu opravljeno delo pošteno plačal…

No, da še odgovorim na vprašanje (za razliko od tebe): stari, jaz dobivam ogromno daril. Res. In rada obdarujem ljudi, tudi iz hvaležnosti (še posebej, če mi kdo reši življenje in zdravje). Imam to srečo, da imam dobre in pozorne prijatelje, poleg tega pa šefico, ki rada dokaže, da ceni dobro opravljeno delo.

In ko berem tvoje prispevke z materialističnimi težnjami (da ne rečem teženji :D), se zavem, da sem srečna tudi zato, ker sreče, veselja in zadovoljstva ne merim v €.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

prgloboko razmišljaš … si samo kot krava na najbolj prodajani čokoladi .. pač tisto, kar kupci opazijo in doumejo ☺[/quote]

NeMči, živim od tega, da osmišljam “krave”, po katerih ti posegaš. Precej dobra sem v tem.
Daj mi dva dni in iz tebe naredim pravega ……. :))))))))))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

ahhh simpatija… v šoli smo rekli, da tista ki je fantu všeč, tista je deležna prav z njegove strani največ nagajanja 🙂


tako kot si napisala, da si zdravniku dala sliko in prispevaš za otrokovo učiteljico.
A tebi kdo kaj da dodatno za to, kar narediš?[/quote]
Ta darila so bila dana brez dogovora, ne učiteljice ne zdravnik jih nista pričakovala, še manj pa zahtevala.
Prispevala pa nisem za svojega otroka, ampak v svojem imenu in na lastno željo – imeli smo nekaj res dobrih učiteljic, pa smo se učenci med seboj zmenili, da tem parim v zahvalo podarimo neko malenkost ob koncu leta. Ko smo razredničarki v 7. razredu spesnili pesem (ob njenem odhodu na drugo šolo), se je od ganjenosti zjokala – zdaj pa izračunaj, kolikšno vrednost je na ta način utajila ali pridobila… :/
Zdaj pa še reci, da še nobenemu delavcu (štromar, vodovodar, keramičar, tesar, itd.) nikoli nisi ponudil kave, soka ali piva, pa čeprav si mu opravljeno delo pošteno plačal…

No, da še odgovorim na vprašanje (za razliko od tebe): stari, jaz dobivam ogromno daril. Res. In rada obdarujem ljudi, tudi iz hvaležnosti (še posebej, če mi kdo reši življenje in zdravje). Imam to srečo, da imam dobre in pozorne prijatelje, poleg tega pa šefico, ki rada dokaže, da ceni dobro opravljeno delo.

In ko berem tvoje prispevke z materialističnimi težnjami (da ne rečem teženji :D), se zavem, da sem srečna tudi zato, ker sreče, veselja in zadovoljstva ne merim v €.[/quote]
očitno ne bereš kar tipkam.
Jasno sem opredelil javni sektor kot tarčo korupcije in ostalo “rajo”, nagnjenju h koruptiranju. Ja??
“handvarji” pač niso javni sektor, ki ga “moram” plačevati!! ampak jih najamem in plačam zato, ker jih rabim. Ja?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close