Islandija 2 – 4 Slovenija
Ste včeraj zvečer viseli pred monitorji in prepričevali prepričane ali se vsaj premaknili do televizorja in držali pesti za naše ?
Gledal sem tekmo s prijatelji v našem lokalnem nogometnem klubu. Spili smo kakšno pivo preveč in s komentiranjem, vpitjem in ploskanjem “očitno pomagali” našim k odlični predstavi …
Vsi trije naši goli iz igre ( četrti je bil itak iz enajstmetrovke ) so bili po dolgem času plod enkratnih zamisli in navdiha … skratka čista poezija …
Ja, lepa zmaga, tudi nekaj več domišljije in igrivosti v igri so pokazali naši. Obramba je sicer škripala, preveč napak so si privoščili. Škoda le, da so si možnosti zapravili ne prejšnjih tekmah z res slabimi predstavami. Ok, minimalne možnosti so še, ampak moral bi se zgodit čudež. Vesel sem, da Katancu spet “ratuje”. Upam, da naredi še kako pravljico, če ne v teh, pa v naslednjih kvalifikacijah. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.