Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Iskanje punce preko spleta – z jajci

Iskanje punce preko spleta – z jajci

Pred nekaj dnevi brskam po spletu in odkrijem video, v katerem fant išče punco prek interneta. Danes to sicer ni nič posebnega, ko je že na vsakem vogalu spletna stran za zmenkarije, ampak tale se je odločil iti korak dlje. Na Youtubu je objavil video, v katerem se predstavi in vabi dekleta na obisk njegove spletne strani, kjer naj mu pustijo sporočilo.

Če ne drugega, tip ima jajca. Me pa močno zanima ženski pogled na to zadevo, da vidim, če se izplača. Mislite, da mu bo uspelo? Bi mu katera pisala?

Čeprav je sam povedal, da jih nima. 😉
Enim bo všeč, drugim ne bo, tako kot vedno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Meni je to, kar je naredil, celo simpatično. Seveda mu tudi ti na nek način pomagaš, ker si odprla to temo. :)) Všeč mi je, da se ne hvali preveč, pač povedal je osnovne podatke o sebi. Deluje mi kot en fajn poba. Mogoče je v reali malo lesen, torej ne zna se sprostiti v bližini ženske, zato je izbral tak način. Tista ženska, ki ji bo zanimiv, se bo pač javila in s tem je že drugi korak narejen. Tako bo manj možnosti za zavrnitev. Upam samo, da se za to potezo ni odločil zgolj na pregovarjanje prijateljev v smislu, da naj si že enkrat poišče punco. On sam mora biti prepričan v to, da si želi imeti resno punco in da je način, ki ga je izbral, pravi.

Prvo. naslov je zavajajoč. Misla sem da tip išče punco z jajci (kokošjimi namreč 🙂

Delaš stvari samo če se splačajo? Kaj pomeni, da se nekaj splača? da se javi 10 žensk ali da se javi samo ena?

Okusi so različni, katera bi se javila, druga spet ne. Odvisno od tebe, koliko si zadovoljen z “ulovljenim”. In kaj znaš “iztržiti” iz tega (ali samo negativne komentarje ali še kaj drugega).

krivokljun, si ti slučajno oseba z imenom, ki se začne na črko A?

???????????

Če bi me rad zapecal, obstajajo zato drugačni pristopi.

Oglas je čisto kjut, je pa res, da je takšen, dokler je izviren… ko bo enih 100 000 takih plagiatov raznih obupancev.., bo vse skupaj prav patetično
aja, dvomim, da ga je dal za to, da bi ga posnemali drugi tipi, prej zato, da bi mu pisala ta prava punca…ali ne pač

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

???????????

Če bi me rad zapecal, obstajajo zato drugačni pristopi.[/quote]
Misliš, da naj objavi svoj home-video ? :)))

???????????

Če bi me rad zapecal, obstajajo zato drugačni pristopi.[/quote]
Misliš, da naj objavi svoj home-video ? :)))[/quote]Eh, njej se ne splača…. 😉 :)))

???????????

Če bi me rad zapecal, obstajajo zato drugačni pristopi.[/quote]
Seveda obstajajo, ampak kateri je zdaj pravi?! 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

???????????

Če bi me rad zapecal, obstajajo zato drugačni pristopi.[/quote]
Seveda obstajajo, ampak kateri je zdaj pravi?! :)[/quote]
Tisti, s katerim bi jo zapecal. 🙂

Z jajci?! Katera ženska bo stopila v vrsto in čakala ali bo izbrana??!! :/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tista ki nosi jajca…. torej – kokoš 😉

Fant rabi eno malo bolj dominantno dečvo…. 🙂


Hočeš al pa nočeš, na nek način si ves čas v vrsti. Še celo, ko si v zvezi. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Hočeš al pa nočeš, na nek način si ves čas v vrsti. Še celo, ko si v zvezi. ;)[/quote]

Ne razumeš ali nočeš razumeti? 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pač, fant je zanimiv, ker ima rad čevapčiče, boste čakale v vrsti. Bodi malo potrpežljiva. ;))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pač, fant je zanimiv, ker ima rad čevapčiče, boste čakale v vrsti. Bodi malo potrpežljiva. ;))[/quote]

Ti kar v vrsto Matjaži. Se mi je zdelo ja, da so ti všeč Kekci. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pač, fant je zanimiv, ker ima rad čevapčiče, boste čakale v vrsti. Bodi malo potrpežljiva. ;))[/quote]

Ti kar v vrsto Matjaži. Se mi je zdelo ja, da so ti všeč Kekci. :)[/quote]

Roko na srce, za takšnim mladim Kekcem bi si prste lizala. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ti kar v vrsto Matjaži. Se mi je zdelo ja, da so ti všeč Kekci. :)[/quote]

Roko na srce, za takšnim mladim Kekcem bi si prste lizala. :)))[/quote]

No, malce okusa pa vendar imam. :)))))

ps; nejga bi najprej k logopedinji poslala. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Roko na srce, za takšnim mladim Kekcem bi si prste lizala. :)))[/quote]

No, malce okusa pa vendar imam. :)))))

ps; nejga bi najprej k logopedinji poslala. :)[/quote]

Japka, kdaj si nazadnje sedela na jajčkih, ker te toliko motijo? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Heh, ti misliš, da jajčka delajo moškega?! :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Japka, kako doooooooooooooooooooooooooooolgo časa je že od takrat, ko si mehko kuhane jedla? :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


A da ne ? 🙂 Kako pa fant postane moški ? 🙂

Japka, kako doooooooooooooooooooooooooooolgo časa je že od takrat, ko si mehko kuhane jedla? :))))[/quote]

Ne sodim med tiste, ki želijo koga prepričevati. Ti kar uporabi domišljijo… dejstva tako ali tako nič ne spremeni. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


A da ne ? 🙂 Kako pa fant postane moški ? :)[/quote]

Nisem bila nikoli zraven. Me boš podučil? ;))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close