Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Iščemo idealnega poslanca/poslanko :)

Iščemo idealnega poslanca/poslanko :)

Sumim, da je tole letelo na moje besede 😉
RAVNO ZATO, KER IMAMO GLASOVALNE STROJE TAM, namesto nekih poslancev imamo tako sr**je kakršno imamo. Ker tam ni nič čemur bi se reklo človek, ker jim ni mar kaj bo jutri, le danes in njihov lastni žep jih zanima…pa še to ne, ker ne razumejo, da s svojim početjem filajo nek drug žep… 🙁

Če so oni naša slika… jao meni/nam.
S tem se nikakor ne morem strinjat! :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Hehehe…. seveda, naj se ve kdo je gazda .:)

To o tangicah pa sem spregledala…. izgleda da je intrudercek čist noter padu in je DZ (kjer bom mimogrede jaz vladala, saj vidim, da ni drugih kandidatov, še manj pa kandidatk) zamenjal za kak nočni lokal ali bordel.:)))

To o poslancih pa … imam približno enako mnenje kot ti.:)

S poudarjenim se 100 % strinjam; jaz bi pri starosti dodala še omejitev do kdaj najdalj lahko nekdo opravlja funkcijo poslanca … pomeni, ko je nekdo upokojen, tudi poslanec ne more biti več. Števio občin bi jaz zmanjšala na 60, občinski svet pa bi ukinila.:)

p.s.
Vidim, da me še čaka veliko dela, da vse to postorim.:))))

Človek med 30 in 35 letom doseže neko zrelost in življenjsko modrost? Hm, zase tega ne bi mogla reči, še vedno sem glupa i tupa :))) na odrešilno razsvetljenje še čakam in čakam 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

S poudarjenim se 100 % strinjam; jaz bi pri starosti dodala še omejitev do kdaj najdalj lahko nekdo opravlja funkcijo poslanca … pomeni, ko je nekdo upokojen, tudi poslanec ne more biti več. Števio občin bi jaz zmanjšala na 60, občinski svet pa bi ukinila.:)

p.s.
Vidim, da me še čaka veliko dela, da vse to postorim.:))))[/quote]
Bibitka, imaš mojo podporo. 🙂
Pri realizaciji svojih ukrepov ne boš sama.

Jutri bo srecanje postenih poslancev. rezervacije niso potreben – prostora bo vec ko dovolj.
Srecanje bo v telefonski govorilnici na glavni posti 🙂
.
.

S poudarjenim se 100 % strinjam; jaz bi pri starosti dodala še omejitev do kdaj najdalj lahko nekdo opravlja funkcijo poslanca … pomeni, ko je nekdo upokojen, tudi poslanec ne more biti več. Števio občin bi jaz zmanjšala na 60, občinski svet pa bi ukinila.:)

p.s.
Vidim, da me še čaka veliko dela, da vse to postorim.:))))[/quote]
Občinski svet bi ukinila? Občinski svet je predstavniški organ na lokalni ravni, enako kot državni zbor na državni ravni. Torej bi županom dala škarje in platno, čeprav veš, da imamo veliko “lokalnih šerifov”?

Protivprasanje? Kdo gre v politiko? Tisti (vecina) ki ne zna nic razen nakladati. Zato pa smo kjer smo. Potrebujemo pa strokovnjake.
Bibita sicer imas talent ampak te je skoda 🙂

Muškarac111, pri nas se pojma politika in strokovnost izključujeta. 🙂

Zato pa smo v …

Muškarac111, pri nas se pojma politika in strokovnost izključujeta. :)[/quote]
Je pa zanimivo vprašanje, zakaj se pošteni ljudje ne odločajo za politiko ?

Muškarac111, pri nas se pojma politika in strokovnost izključujeta. :)[/quote]
Je pa zanimivo vprašanje, zakaj se pošteni ljudje ne odločajo za politiko ?[/quote]

Tudi pošteni ljudje se odločajo za politiko, vprašanje je le, kako daleč prilezejo. V politiki se zadržijo tisti z debelo kožo.


Je pa zanimivo vprašanje, zakaj se pošteni ljudje ne odločajo za politiko ?[/quote]

Tudi pošteni ljudje se odločajo za politiko, vprašanje je le, kako daleč prilezejo. V politiki se zadržijo tisti z debelo kožo.[/quote]
Verjamem, da so v manjšini, kar še dodatno otežuje njihov obstanek.

Upam, da se čim prej organizira resnična alternativa in preženemo podgane, ki so naselile parlament. 🙂

Robi, hvala; to je res fajn občutek, če veš, da nisi sam.:)

Ne, ne… napaka; državni svet bi/bom ukinila.:)

Hvala za lepo mnenje, ki ga imaš o meni; sicer pa jaz sem grem virtualno političarko, tako da s tem ne bo nobene škode, vsaj kakšne večje ne.:)

Kateri organ imaš v mislih? :))

Ja zato, ker je politika k***a :)))

Saj ves, ko hrbtenica izgubi dobro ime…

Robi, hvala; to je res fajn občutek, če veš, da nisi sam.:)

Ne, ne… napaka; državni svet bi/bom ukinila.:)

Hvala za lepo mnenje, ki ga imaš o meni; sicer pa jaz sem grem virtualno političarko, tako da s tem ne bo nobene škode, vsaj kakšne večje ne.:)[/quote]

Bibitka je dokazala, da je virtualna političarka, ko je enkrat napisala, da ji je všeč bradica od Patricka Vlačiča. :)))

Zenske imate politiko v sebi. Kolikokrat nas pripeljete zejne cez vodo ….

Hahaha…to nam je prirojeno :))))))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Si se prepoznala 🙂

….in katera se ni?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ste slišali, da Matjažko razlaga naokoli, da MON-ovke ustanavljajo Stranko kronično samskih žensk Slovenije? :)))

Moji viri pravijo, da je to tvoja ideja in si sebe že ustoličila za predsednico omenjene stranke :))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Antilopa, katera od vas bo pa predsednica? Bi jo malo politično lobiral? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Antilopa, katera od vas bo pa predsednica? Bi jo malo politično lobiral? :)))[/quote]

Jaz se nikoli ne grebem za položaje. Predsednica bo tista, ki ima najlepše noge v minici. Matjažko se je ponudil, da bo napisal program stranke in to brezplačno, ker so mu pri srcu samske ženske. :)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close