Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Iščem film, pozna kdo?

Iščem film, pozna kdo?

Iščem en film. Poskušala bom orisati vsebino, a se vnaprej oproščam, če bo zmedena.. 😉

Govori o tem, da nam je ob rojstvu vsem dano določeno število točk, ki govorijo o dolžini našega življenja. Več točk imaš, daljše bo tvoje življenje, in obratno. Lahko jih kupuješ ali prodajaš, lahko jih izgubiš ali pridobiš, pridobiš jih z delom. Govori o tem, kako bi visoki sloji lahko živeli 200 let..
Vzporedno teče zgodba o materi samohranilki, ki gara, da bi sinu omogočila dostojno življenje (študij..), nato se zgodba obrne- ona zboli in sin skrbi zanjo (ji daje točke), a se mu zalomi z zdravili (in nekem avtobusu) in mati umre.

Mogoče kdo ve, za kateri film gre?

Če ni tale[/url], je pa vsaj zelo podoben.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mislim, da gre res za ta film, ki ga je linkal Marko. Je bil nedavno tudi na tv se mi zdi, ampak jaz sem ga že prej gledala.
Meni se zdi filozofsko dobro zastavljen, v praksi pa malo slabo izpeljan.

Ja, to je ta film in je bil na televiziji.
Hvala Marko, hvala Bikinka! 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close