Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Iščem družbo…Celje z okolico Iščem družbo…Celje z okolico Mojca 6 31.07.2013 ob 17:24 zadnji odgovor 31.07.2013 ob 10:19 Gotovo je tukaj gor še kakšna samska mamica, ki bi ji občasno prišla prav družba….Živim sama, s 5 letno hčerko….sem iz Celja. Zelo bom vesela, če se bo javila katera, da se malo podružimo, si zaupamo težave. Poletni pozdrav. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.