Iščem debelega, plešastega, starega z umetnimi zobmi
Sprijaznjena z nizko vrednostjo, 13.09.2025 ob 22:50
Se najde junak, po možnosti kosmat ko opica, najbolj pa po hrbtu?
Tudi znojiš se lahko kot prašič in prdiš ter rigaš skoz, men je glavno, da sploh dobim dedca!
kura je xpustila standardne pod minimum hehe….v sili hudic se muhe žre hehe
Anonimno115, 14.09.2025 ob 20:50
Zgleda, da ne bo tuki nič. Tuki gor so samo lepi, fit, z mišici, nič kosmati….. zabavno, mal za se nasmejat….bravo
Hvala. Javil se ni pa še noben star pleško, pa mrgoli jih pri nas!
Edino @Anonimno3469 je izvzet iz opisa, on je übermensch!
Atletski, fit, lep bogat, poln otrok. In semena. Kakovostnega!! On je 10ka, jaz pa enica, ponoči v temi pa slaba dvojka…. Ni kej takle mamo.
Na monu si. Nimajo tu dedci za umetne zobe. Zmečejo vso socialno al pa minimalce za kurbe. Pa kaj preveč debeli tud niso. Od matere pokojnina pač težko krije vse stroške in še hrano za sebe in za otročke v telesih starih dedcev. Jedo premišljene obroke 🙂 Tk da….spusti standarde. Nč debelih (menjaj to z mehkimi s ploščato ritjo od sedenja za ekranom) in nič zob. Pa za blender našparaj da ga boš lažje futrala.
Forum je zaprt za komentiranje.