Išče se odločna ženska dominantnega značaja
Torej je dec doma z veseljem tiho, v gostilni pa z veseljem kaj pove, če prav razumem. :))
Nekoč, ko je moj ego nevarno narastel in je prostor postajal premajhen za naju oba sem odprl okno, da se je malo razkadilo, takrat mi je prijateljica pribila misel, ki jo nisem pozabil, malce pa me tudi skrbi, da bi lahko bila celo resnična. Dejala je: so samo dve vrsti dedcev na svetu, tisti, ki priznajo, da so copate in tisti, ki ne priznajo….bo že vedela, saj je njen prav gotovo prvi kandidat za zlato copato leta….lep, okrogel, mehak copatek….[/quote]
Treba je upoštevati, da sta obe trditvi od iste ženske. Če ima ona izkušnje le s copatarji, še to ne pomeni, da imajo še vse druge ženske.
Robi, saj veš, da imaš na drugi strani le ženske, ki to, da imajo doma copatarja, priznajo in take, ki ne priznajo. Ne vleči se ven, ker ne moreš pobegnit nikakor. 😉 :))
Dokaz je že to, da si v zvezi. Lahko se le še zlažeš, da nisi. Ni pravice na tem svetu. :))
Lahko pobegnem na forum. 🙂
Jaz ne priznam svoje krivde, zato nisem kriv, dokler mi ne dokažejo. :)[/quote]Mogoče res nisi kriv si pa ziher slok in to brez dokazovanja :)))[/quote]
Copatarji mi niso bili nikoli všeč. Ne vem, kaj mi je danes :)))
Forum je zaprt za komentiranje.