Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › IRC… IRC… anonimni uporabnik 21.11.2004 ob 21:46 zadnji odgovor 22.11.2004 ob 04:15 Na kerih kanalih se kaj zadržujete na IRCu če ste? Andro. Prijavi edith 22.11.2004 ob 02:56 zadnji odgovor 22.11.2004 ob 04:15 te obiskujem redno, včasih pa se najdejo še kakšni… #koper2 (ker so #koper zavzeli že pred tremi meseci) #slovenia #worldchat #italia #roma na katerih pa se ti ponavadi zadržuješ? Prijavi TiNKO 22.11.2004 ob 03:11 zadnji odgovor 22.11.2004 ob 04:15 Sicer ne IRCam, ampak, ce ne maras spanja, je verjetno kul :)) Prijavi edith 22.11.2004 ob 04:15 zadnji odgovor 22.11.2004 ob 04:15 Jaz res ne maram spanja oz. spim tisto minimalno nujno (3 ure na dan) :))) Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.