Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek IQ Iris Mulej

IQ Iris Mulej

Gre za stavo. Mož je pred časom bral nek članek in trdi, da ima Iris Mulej IQ 150, jaz pa mislim, da gre za pomoto, ker je bivša miss univerze pač izučena zlatarka. Ali je še kdo zasledil ta podatek in kje? Hvala

Res je bilo to oz. res je. Bilo je objavljeno v Novi. Lahko ti citiram njen odgovor z intervjuja, ker imam tole Novo še med starimi časopisi:

“Izmerili so mi 156 IQ in pripisali, da tako visoko vrednost doseže le 1% svetovne populacije. 148 IQ je pogoj za vstop v Menso. Od količnika 150 dalje pa meji že na genialnost.”

Mensa = društvo, ki združuje ljudi z izjemno visokim inteligenčnim količnikom.

Ampak ko jo poslušaš, ne zna pa nič pametnega povedat in nobenega stavka skupaj spravit. LP

Se strinjam s tabo in hvala za informacijo. P

Tina, a ker je izučena zlatarka ne more imeti takega IQ-ja? A vsi ki so tako pametni, morajo obvezno biti neki čudaki? Spomnim se pred nekaj leti, ko so v Veliki Britaniji testirali ljudi, ki opravljajo dela z nižjo stopnjo izobrazbe (šoferji, natakarji, čistilke, razni dostavljalci), so bili presenečeni, ker veliko jih je imeli nadpovprečen IQ. Obstajajo pa tudi ljudje, ki imajo lahko po več doktoratov, pa imajo podpovprečen IQ. Če imaš visok inteligenčni kvocient še ne pomeni, da boš zasedel ne vem kako visok položaj v službi.

Kar pa se nje tiče, tudi jaz malce dvomim, da ima 150 IQ. To lahko vsak si izmisli, koliko ima kdo, naj pokaže test! 😉

raje se obremenjujte s svojim IQ-jem

Ste gledli milijonarja? Pri hitrih prstih je blo treba razvrstit dele telesa…. to še vsak otrok ve,no, edino Iris ni znala od vseh misic…. zanimivo. Glede IQ se res ne treba sekirat….

Isto mislim, obremenjujte se z lastnim IQ-jem. Polno dela

Živjo!
Mene pa zanima ali kera ve, ali obstaja kakšna spletna stran, kjer si ga lahko IQ ¨izmeriš¨?

iris mulej mi gre res na zivce! neka kvazi misica, ki se sama hvali, za pokazat pa nic! da ne omenjam izjav! zal! bernarda marovt in njej podobne ja, pa se kaksna svetla izjema bi se nasla, ene par jih je pa prav mimo! pa brez zamere!

Groza… prava slovenska fovšija….

Tale vic je samo za vas…

Pelje Vergil Danteja skozi pekel. Spustita se navzdol in prideta do privezanih dus nabodenih na kole.
Dante: Kaj so le storili, da tako trpijo?
Vergil: To so morilci in posiljevalci, nabodeni tako placajo za svojegrehe. ..
gresta dalje v naslednji krog in prideta do ubogih privezanih nakamne, kjer jim vrane kljuvajo jetra.
Dante: Kaj pa tile?
Vergil: Tile so izdali Bozjo skrivnost…
v naslednjem krogu naletita na jezero polno gnoja v katerem plavajo neprivezane duse.
Dante: Olala, tile pa niso niti privezani, niti ograjeni. Kako to? Zakaj pa te duse ne pobegnejo?
Vergil: To pa so Slovenci. Vsakic, ko kateri zeli priplezati iz dreka,ga drugi takoj nazaj potegnejo!

Saj poznate tisto o … Da ima kura zmeraj potrdilo v torbici, da ni kura…

IQ in izobrazba ter poklic sploh nista direktno povezana. IQ pomeni zmožnost reševanja problema, pred katerim si se znašel prvič. Tako ljudje z dobrim spominom nimajo nujno nadpovprečen IQ (milionar!). IQ bi bilo bolje opisali z izrazom inovativnost.
Ali se pa Iris dobro znajde v danih situacijah pa me ne briga.

IQ nima nobene zveze z izobrazbo….IQ teste piušejo tudi 15 let stari “otroci”…zakaj izučena zlatarka ne bi mogla imeti visok IQ..
Vprašanja pri testiranju IQ-ja se ne nanašajo na šolsko znanje.
Sicer je pa res kar ste že nekateri ugotovili,ČE BI FOUŠIJA GORELA, BI GORELA CELA SLOVENIJA

idea :))))))))

Iris Mulej že od nekdaj kujejo med zvezde, da obvlada tuje jezike-aktivno, da je sposobna poslovno,da ima visok IQ in vse skupaj je zame samo reklama,ker pri samem nastopu ne zna povedati popolnoma nič, deluje kot zmešana kura in zame to ni fovšarija,ampak nategovanje ljudi in eno samo laganje, kajti ona temu opisu ne seže niti do kolen..srečno:)

ne vem, zakaj bi morala misica karkoli imeti v glavi
za misico so jo menda zbrali zato, ker naj bi bila lepa, ne pametna
zato mene na milijonarju niti malo ni motilo, da so te kvazi misice nerazgledane, mi je pa bilo smesno, da sedi tam na kupu 10 popolnoma povprecnih, vsakdanjih punc, oblecenih dolgocasno, z dolgocasnimi frizurami, skratka sive miske, bile pa naj bi lepotice
pa kje je glamur, blišč, izstopanje iz povprecja, da reces vauuuu…….

Res je, da Iris Mulej ne zna kaj pametnega povedat (ko je bla na E+ je izgledala prav neumno). Res pa je tudi, da veščine komunikacije niso zmeraj povezane z inteligenco. Prav nasprotno. Ponavadi se tisti z najvišjim IQ-jem najmanj znajdejo v družbi in v “casual” pogovorih, ker jim v glavi mrgoli nekih informacij in idej, ki jih težko povežejo v nek pameten stavek. Dost takih poznam, ki so kao ful inteligentni, pa se vsi norčujejo iz njih. Ni pa nujno…

http://www.iqtest.dk/main.swf

Meni je tudi ful smešno, ko jih imenujejo “lepotice” so pa čisto povprečne ženske. Dostikrat je kakšna na ulici dosti lepša ampak tej ne reče nihče lepotica!!!
Lepotica pač ne more biti vsaka, ki zmaga na miss Slovenije ali kakšnem drugem izboru!!Najpametnejši v posebni šoli tudi ni najpametnejši v mestu!!!!
Glede inteligence nebi govoril!

Zakaj pa naj bi bil nekdo fovšen, če reče, da mu Iris Mulej ne deluje, da bi imela 150 IQ?

Saj je res, da je veliko ljudi fovšnih, samo to mi gre že res pošteno na živce, ko folk obtožuje druge na vsakem koraku, da so fovšni. Znate sploh ločiti, kaj je prava fovšija?!

hi-hi. ob tem da so me dvakrat zmotili po dve-tri minute sem dobil na tistem IQ testu 122. Ampak, mislim, da ni v redu test, ker se veliko stvari ponovi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close