iPhone – prosim za pomoč
Pozdravljeni! Imam eno vprašanje, imam novega iPhona in bi rabil nakaj pomoči od tistih ki se na iPhone spoznate oz. jih imate…
1. Kako lahko iz računalnika naložim glasbo in slike? Imam jih po mapah na računalniku, sem že večkrat probal pa mi nikoli ne uspe…baje mata pri tem vlogo iTunes in iCloud…prvič slišim, pojma nimam kaj je to.
2. Kaj je Apple ID?
ps.: sem pravi teleban za iPhone, saj sem še na začetku, zato bi rad čim bolj preprosto razlago 🙂
Hvala za vse, lep dan vam želim
Marko!
Forum je zaprt za komentiranje.