Invalidska penzija
Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 11.09.2025 ob 23:17
Vesel oče, 11.09.2025 ob 23:17
Invalidska penzija je zrihtana. Upravičen sem do nje in prvo po vsej verjetnosti dobim naslednji mesec. Tako ja, tako tako.
Vesel oče, Kurešček
Sam je ne boš ti mogel dvignit, če si pisal, da so ti odvzeli opravilno sposobnost? V penzijo so te dal, ker si duševni bolnik, mar ne?
Forum je zaprt za komentiranje.