in s kolkimi pa ste ve seksale….
Krivokljun, tisti, ki se jim 15 zdi veliko ali pa POMEMBNO, nikoli ne bodo imeli partnerjev, ki so jih imeli še več do tega, saj imajo za to prav dobre razloge. Pač v njihovem svetu in dokler je tako, je to tudi prav, saj se ne bi razumeli.
Ne moreš primerjati in najti univerzalnega pogleda ali zakonitostih na področjih intime in spolnosti, ker jih ni.
In zdaj kakšne kriterije ima nekdo pri izbiri partnerja, kaj mu je pomembno, kaj si želi in kaj ne, spet ne moreš vzeti lastnega gledišča kot neko splošno referenco “pravilnega mišljenja”, ker intima je vedno subjektivno podoročje. Ti si povedala svoje poglede, drugi svoje, ki niso enaki tvojim – in zato v zrak skočiš?
Zame osebno je pač nesprejemljivo, da bi bila recimo žena ali bodoča mati mojih otrok z X moškimi, ker to ni v skladu z mojimi etičnimi vrednotami, drugega pa pač to ne moti, zato pa se najdemo skupaj podobno misleči.
No, tisti tipi , ki povzdigujete nekakšno svojo “čistost” in moralno-etičnost, ponavadi pozabite povedati, da v bistvu tudi nimate šanse ne vem koliko menjavati, tudi če bi želeli khm..
Hvalit se, da ne počneš nečesa, kar ti itak ni dosegljivo in da si zaradi tega ne vem kaj, je malo ubrisano, stvar je tako prozorno, da ne more biti bolj, zato lahko nehate zganjat neko lažno patetiko okoli tega.
To, da babam niste zanimivi, oz. da ste zanimivi le tu pa tam kakšni,še ne pomeni, da ste ne vem kako moralno-etični, če bi bili moralno-etični, bi nehali po temah, ki se vaših življenj ne dotikajo, ženskam na fin način dopovedovat, da so “lahke” in podobne bedarije. Ma ena sama faušija vas je.
Tako, ampak eni bodo še kar naprej pisali samo o številkah, številkah, številkah…skočili pa na prvo, ki bo voljna, saj izbire nimajo, pa vseeno kakšna je, samo da je, potem se bodo trkali po prsih, da so bili v celem lajfu samo z eno, to bodo prikazovali kot nekakšno moralno čistost, ali kaj že..
Če je vsako leto drugi, potem so vsi bili kakovostni? 🙂 Ponavadi se tako in tako “ne klapamo” z nasprotnim spolom, če so razhajanja prevelika, ne samo na področju spolnosti oz. ob navedbi golega podatka, kar je št. partnerjev – to je potem nepomembno. Takšne razprave so na nek način nesmiselne – najdeš to, kar ti ustreza, in to je to.
Če je vsako leto drugi, potem so vsi bili kakovostni? 🙂 Ponavadi se tako in tako “ne klapamo” z nasprotnim spolom, če so razhajanja prevelika, ne samo na področju spolnosti oz. ob navedbi golega podatka, kar je št. partnerjev – to je potem nepomembno. Takšne razprave so na nek način nesmiselne – najdeš to, kar ti ustreza, in to je to.[/quote]
Matjažek in kje si ti v mojem zapisu najdel visoko številko, da zdaj tako v luft skačeš? 🙂
Pisala sem o tistih, ki se nam zdijo vredni, da smo z njimi intimni in si želimo biti z njimi intimni (na večih nivojih)… Nekaterim to ni pomembno, drugim pač je. In ja, nekateri za to nimate/nimajo priložnosti… drugi spet več. A še zdaleč ni nujno, da so vse priložnosti izkoriščene.
Zakaj pa bi to bilo pomembno s kakšnimi ljudmi smo? Ali nismo vedno s takimi, ki so nam na nek način všeč, ki nas privlačijo? Kaj si s tem želela povedat?
Zakaj pa bi to bilo pomembno s kakšnimi ljudmi smo? Ali nismo vedno s takimi, ki so nam na nek način všeč, ki nas privlačijo? Kaj si s tem želela povedat?[/quote]
No Marko, nekateri pač ne gremo z vsakim, ki nam je všeč oz. smo mu všeč.
Če ti dam en hipotetičen primer, ki je seveda lahko tudi resničen; lahko nam je všeč nekdo vizualno, tudi intelektualno… imamo z njim zelo prijetno kemijo a ne gremo z njim, ker pač pri izbiri spolnih partnerjev ni izbirčen (v smislu, da podre vsako/vsakega, ki je za).
Ne, niti slučajno ne velja to za vse ljudi. Marsikdo je z nekom pač, da ni sam in ker je to edina oseba, s katero lahko je.[/quote]
Saj je vsak z drugim zato, da ni sam. Kdo pa je z nekom, pa si želi bit sam? Tisti, ki želi bit sam, je sam oziroma se ne veže, ne išče drugega.
Japkica, še vedno ne vem, kaj si želela povedat. Praviš, da ne gre vsak s tistim, ki mu je všeč. Prej si pa rekla, da ni pomembno, s koliki smo, temveč s kom smo. Ne vidim povezave. Zakaj je to bolj pomembno s kom smo kot pa s kolikimi smo. Če smo tako “plehki” oziroma bom raje uporabil besedo, drugačni, da gremo z vsakim, ki nam je všeč, potem je povsem razumljivo, da se nekdo, ki si želi z nekom ostati, boji vezat s takim človekom. Pri tem se mi sploh ne zdi pomembno, s kakšnimi ljudmi je taka oseba bila, v primeru da si želim nekoga, ki ne gre z vsakim. Ti pa praviš, da je to pomembno.
Začni brati knjige, ker imaš očitno probleme z razumevanjem. In postajaš malo naporen, ko ljudje porabijo 10 postov, da tebi dopovedo, kaj želijo povedati.[/quote]
Ja, menda res ne more vsakdo vsakega razumeti. Zato smo si pa različni in zato so nam všeč različni ljudje… In meni npr. so všeč ljudje, ki jim ni treba vse narisati.
Forum je zaprt za komentiranje.