Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek in s kolkimi pa ste ve seksale….

in s kolkimi pa ste ve seksale….

Vse te babnice, ki imajo številko nad 5 so zame prave packe packaste, prav tako moški….. Celo do števila 50 so nekateri prišli, mislim adijo.
Da nebo kdo mislu, da sem fauš, niti najmanj, meni čistost veliko pomeni ne le pri ženski, ampak tudi pri sebi.

Tisti, ki imamo po eno ali več kopalnic v hiši in celo toplovod ter se lahko tuširamo tudi po večkrat na dan, je res ne znamo več ceniti.


Prebiram temo in ko si že ustvarim sliko, da mi ni več pomoči, da živim med samimi kukavicami oz.v času dinozavrov, naletim na ta del odstavka(no drugi del mi ni tako všeč, ampak…) in vidim, da je še upanje.

Ostale, ki bi se s svojimi dosežki, ja prav za se pohvalit je….tole ženske, da še enkrat citiram exotic:”Ni lepšega, kot da odkrivaš svet spolnosti z nekom, ki te v celoti sprejema in čuti, da z njim eksperimentiraš, in prideš do tistega….strastne ekstaze, do brezmejnega poželenja, blaženosti, ko se zlijeta v eno, kadar začutiš neizmerno zadoščenost, ko si preprosto svoboden, in ti ustnice skorajda presegajo ušesa:))

Tudi jaz ne želim obsojat, toda, koliko vas je še takih, prvinskih, ki znate/želite to ohranjati z enim partnerjem? Ali to doživljate samo na način, da pertnerje menjujete?[/quote]

Od kod si pa ta sklep potegnil?

Za odnos morata biti (vsaj) dva.

Ali svojega potem stradaš kakšne tri dni prej?[/quote]

To ne bi šlo 🙂 Ko je lačen, JE LAČEN. Pa še ni toliko pri sebi, da bi ga lahko stradala …

Ker kuhava/jeva skupaj oziroma imava po tolikih letih že zelo podobne prehrambene navade, to v glavnem ni problem.

Jaz se s tem kar strinjam, s tem da bi začetek malce prilagodila. Vsakomur želim, da enkrat pride to tiste številke (ni nujno, da je 1), kjer ne bo več nič zamujal, če bo s tem partnerjem eksperimentiral in se razvijal naprej. Nekateri ga najdejo prej, drugi kasneje. Zakaj je tak problem, če tisti, ki ga najdejo kasneje, imajo pred tem več spolnih partnerjev… res ne vem.

Poglej, kam te je tvoja čistost pripeljala. Do tega, da samevaš na kmetiji v neprostovoljni samskosti.

To je to, kar si ti želiš?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Poglej, kam te je tvoja čistost pripeljala. Do tega, da samevaš na kmetiji v neprostovoljni samskosti.

To je to, kar si ti želiš?[/quote]

Ali drugače povedano: življenje, ki ga živiš, Dragunov, je odraz tvoj odločitev in tvojih vrednot. Ali si z njim zadovoljen? Ker će nisi, bi morda moral kakšno stvar pri sebi spremeniti. Svet (in drugi) se zagotovo ne bodo spremenili, ker in če si ti nezadovoljen…

Poglej, kam te je tvoja čistost pripeljala. Do tega, da samevaš na kmetiji v neprostovoljni samskosti.

To je to, kar si ti želiš?[/quote]

Ali drugače povedano: življenje, ki ga živiš, Dragunov, je odraz tvoj odločitev in tvojih vrednot. Ali si z njim zadovoljen? Ker će nisi, bi morda moral kakšno stvar pri sebi spremeniti. Svet (in drugi) se zagotovo ne bodo spremenili, ker in če si ti nezadovoljen…[/quote]Katero stvar pa naj spremeni? A to, da začne vse možne punce okoli na hitro dol dajat, a bo na tak način ena prišla k njemu na kmetijo? Je napisal, da je raje samski, če pač ne bo našel prave punce in to je isto prav kot je kolega spider samski samo s to razliko, da jih on pač ima v telefonskem imeniku nekaj, ki jih lahko usput pokliče–

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Res je.
Dovolj je eden partner, če je pravi in če se ob njem počutimo ljubljene.

Ali drugače povedano: življenje, ki ga živiš, Dragunov, je odraz tvoj odločitev in tvojih vrednot. Ali si z njim zadovoljen? Ker će nisi, bi morda moral kakšno stvar pri sebi spremeniti. Svet (in drugi) se zagotovo ne bodo spremenili, ker in če si ti nezadovoljen…[/quote]Katero stvar pa naj spremeni? A to, da začne vse možne punce okoli na hitro dol dajat, a bo na tak način ena prišla k njemu na kmetijo? Je napisal, da je raje samski, če pač ne bo našel prave punce in to je isto prav kot je kolega spider samski samo s to razliko, da jih on pač ima v telefonskem imeniku nekaj, ki jih lahko usput pokliče–[/quote]

Miselnost glede števila bivših partnerjev. Nihče ne pravi, da mora zaradi te tudi vse naokoli dol dajat, čeprav mu nekaj prakse tudi ne bi škodilo.

Katero stvar pa naj spremeni? A to, da začne vse možne punce okoli na hitro dol dajat, a bo na tak način ena prišla k njemu na kmetijo? Je napisal, da je raje samski, če pač ne bo našel prave punce in to je isto prav kot je kolega spider samski samo s to razliko, da jih on pač ima v telefonskem imeniku nekaj, ki jih lahko usput pokliče–[/quote]

Miselnost glede števila bivših partnerjev. Nihče ne pravi, da mora zaradi te tudi vse naokoli dol dajat, čeprav mu nekaj prakse tudi ne bi škodilo.[/quote]

Se strinjam z Boom-om. Razen zadnjega dela. Ne rabi prakse :).

Problem ni v tem, da je raje samski, kot da najde pravo punco. Problem je v kriterijih, ki jih ima za “pravo” punco. Morda nekateri niso relevantni ali v današnjem svetu “Izvedljivi”, morda so zgolj odraz neke romantike in nekih predstav, ki nimajo veliko skupnega z realnostjo. In si zato onemogoča, da bi spoznal “pravo” punco, ker jo izloči že v predizboru z napačnimi kriteriji.

Miselnost glede števila bivših partnerjev. Nihče ne pravi, da mora zaradi te tudi vse naokoli dol dajat, čeprav mu nekaj prakse tudi ne bi škodilo.[/quote]

Se strinjam z Boom-om. Razen zadnjega dela. Ne rabi prakse :).

Problem ni v tem, da je raje samski, kot da najde pravo punco. Problem je v kriterijih, ki jih ima za “pravo” punco. Morda nekateri niso relevantni ali v današnjem svetu “Izvedljivi”, morda so zgolj odraz neke romantike in nekih predstav, ki nimajo veliko skupnega z realnostjo. In si zato onemogoča, da bi spoznal “pravo” punco, ker jo izloči že v predizboru z napačnimi kriteriji.[/quote]Kaj nima veliko skupnega z realnostjo? Da obstajajo punce, ki ne spijo kar z vsakim, ki se jim za trenutek zazdi da je njihova sorodna duša, kot je poskušala it to nekaj pesniško pisat… To sta dve diametralno nasprotni si stališči, da ti je vrednota, da svojega telesa ne daš v uporabo kr takoj, oz da ti je vrednota, da se čimboljše prodaš in to sprobaš, če se le da…
Meni se zdi zelo slabo zavoljo tega, da si po milosti božji najdeš punco/fanta, spreminjati te principe, ki nas v tako osnovni drži do sebe in bližnjih določajo oz ločujejo…kako bosta dva tako različna človeka potem kot starša vzgajala otroke, (govorimo o resni zvezi) in sploh funkcionirala s spoštljivostjo, brez očitkov, kaj je kdo prej delal in zakaj in česa ni, česa ne zna, čemu se je odpovedal za prazen nič etc
Pa saj ne gre za to, da bi koga izločeval, ampak da ga prepoznaš. Zase vendar sam najbolje veš, kaj so pravi kriteriji

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Pa kaj se tako bojite seksa? Seks je super zadeva. Večkrat seksaš, bolje je. Verjetno, če najdeš nekoga na žuru in se isti večar poseksata, ne more biti neka huda kvaliteta oz. reskiraš, da je slab ljubimec. Če pa človeka malce bolj poznaš pa čim večkrat.
Če ti je nekdo všeč, on tebi tudi, ja zakaj pa ne? Seveda, če sta oba samska.

To tvoje odobravanje njegovega principa Dragunovu kajpak zelo pomaga pri njegovi neprostovoljni samskosti.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Poglej, kam te je tvoja čistost pripeljala. Do tega, da samevaš na kmetiji v neprostovoljni samskosti.

To je to, kar si ti želiš?[/quote]

Verjamem in vem, da obstajajo dekleta ki pašejo mojem kriteriju, zato pa mi zaradi tega še ni treba spreminjati svojega mišljenja.

Se strinjam z Boom-om. Razen zadnjega dela. Ne rabi prakse :).

Problem ni v tem, da je raje samski, kot da najde pravo punco. Problem je v kriterijih, ki jih ima za “pravo” punco. Morda nekateri niso relevantni ali v današnjem svetu “Izvedljivi”, morda so zgolj odraz neke romantike in nekih predstav, ki nimajo veliko skupnega z realnostjo. In si zato onemogoča, da bi spoznal “pravo” punco, ker jo izloči že v predizboru z napačnimi kriteriji.[/quote]Kaj nima veliko skupnega z realnostjo? Da obstajajo punce, ki ne spijo kar z vsakim, ki se jim za trenutek zazdi da je njihova sorodna duša, kot je poskušala it to nekaj pesniško pisat… To sta dve diametralno nasprotni si stališči, da ti je vrednota, da svojega telesa ne daš v uporabo kr takoj, oz da ti je vrednota, da se čimboljše prodaš in to sprobaš, če se le da…
Meni se zdi zelo slabo zavoljo tega, da si po milosti božji najdeš punco/fanta, spreminjati te principe, ki nas v tako osnovni drži do sebe in bližnjih določajo oz ločujejo…kako bosta dva tako različna človeka potem kot starša vzgajala otroke, (govorimo o resni zvezi) in sploh funkcionirala s spoštljivostjo, brez očitkov, kaj je kdo prej delal in zakaj in česa ni, česa ne zna, čemu se je odpovedal za prazen nič etc
Pa saj ne gre za to, da bi koga izločeval, ampak da ga prepoznaš. Zase vendar sam najbolje veš, kaj so pravi kriteriji…[/quote]

Kaj nima veliko skupnega z realnostjo? Njegove predstave vendar, kdaj danes ženske postanejo spolno aktivne in koliko spolnih partnerjev lahko imajo dokler ne najdejo “pravega”.

Seveda zase najbolje veš, kateri so pravi kriteriji. Ampak če si zaradi njih več časa neuspešen pri iskanju življenjskega sopotnika, malo samokritike ne škodi – in morda bi bilo treba preveriti, ali so ti kriteriji pravi ali pa si stvari zastavil napačno.

Ženske, ki so seksale iz zaljubljenosti, torej s čustvi, so ženske, ki se jim odpusti “vse grehe”, tudi če je bila številka nekolika večja. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Poglej, kam te je tvoja čistost pripeljala. Do tega, da samevaš na kmetiji v neprostovoljni samskosti.

To je to, kar si ti želiš?[/quote]

Verjamem in vem, da obstajajo dekleta ki pašejo mojem kriteriju, zato pa mi zaradi tega še ni treba spreminjati svojega mišljenja.[/quote]

Yes! Se podpišem pod tole.

Starost: 39
število:2

lp,D

Mogoče, ampak boš moral pokazati malo več aktivnosti.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Človek, ki ni pripravljen spreminjati svojega mišljenja in se vedno znova soočiti s svojim pripričanji in omejitvami, je človek, ki po definiciji ne more rasti in se razvijati.

Človek, ki ni pripravljen spreminjati svojega mišljenja in se vedno znova soočiti s svojim pripričanji in omejitvami, je človek, ki po definiciji ne more rasti in se razvijati.[/quote]
To je res. Vendar starejši kot je človek, bolj je prepričan, da je dozorel in da “vse” ali pa že dovolj ve in se ni pripravljen več toliko spreminjati. Ne velja pa to za vse. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Človek, ki ni pripravljen spreminjati svojega mišljenja in se vedno znova soočiti s svojim pripričanji in omejitvami, je človek, ki po definiciji ne more rasti in se razvijati.[/quote]Hehe ekonomija… vse v imenu cilja, vse pogaziti, vsemu se odpovedati, vse zakamuflirati, samo da bo tisto, kar mora biti a ne

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjka je v Dragunovu prepoznala moško varianto same sebe, zato mu kajpak apluadira.

Sanjači, odklopljeni od realnosti, si boste vedno ploskali med sabo, to ni nič novega, samo počasi bi se lahko vprašali, kolk vam to koristi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Človek, ki ni pripravljen spreminjati svojega mišljenja in se vedno znova soočiti s svojim pripričanji in omejitvami, je človek, ki po definiciji ne more rasti in se razvijati.[/quote]Hehe ekonomija… vse v imenu cilja, vse pogaziti, vsemu se odpovedati, vse zakamuflirati, samo da bo tisto, kar mora biti a ne[/quote]

Mislim, da ena najlepših izkušenj v življenju je takrat, ko opustiš določeno prepričanje, in potem, enkrat kasneje, ugotoviš, da se mogoče ne bi smel odpovedati določenim prepričanjem. Vendar za vsakega takega, kjer se vrneš “na staro”, jih je lahko kar nekaj, kjer greš “na novo”: In vsemu skupaj lahko rečemo razvoj. Če pa ne poskusiš, pa ostaneš de facto omejen. “Omejenost” pa je po mojem vrlina na sila malo področjih človekovega življenja.

Prepoznaj še ti v eni svojo žensko različico, zaljubi se in postani dober partner… sanje so edini raj, iz katerega ne moremo biti pregnani..S.Grum

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close