Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ime otroka od Emeršiča

Ime otroka od Emeršiča

Se še zmer ne ve spol in ime tretjega Emeršičevega otroka?

Glede na to, da je Tina Gaber Golob stara okrog štirideset let, Robert Golob okrog šestdeset let, to nista nikakršna mladoporočenca. Sta pač ostarela samska človeka, vsak s svojo preteklostjo in ni izključeno, da tudi onadva ne dobita otroka.

Bojan Emeršič ima okrog šestdeset let, njegova žena Viktorija  ima okrog štirideset let, pa sta postala starša.

Res čudno, da o tem veselem dogodku nič ne poročajo mediji.

 

Je bilo v medijih, le spol je skrivnost, ne vem v cemu je fora, da skrivajo spol.

pojma nimam, ker nisem pomagal!

 

Špela Jereb je prav v tistih dneh rodila in ni mogla skriti sreče, res je mlada pa kaj…da bi še Tina Gaber Golob dobila otroka, da ne bi bila samo vplivnica.

.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close