Igre na netu, FB …
bi kdo igral igrico, kjer bi svoj realni denar stavil na svoje frende, vzornike, guruje …. pa potem dobil realni (sorazmerni) izplen ali izgubo, kot bi jo frend, vzornik … priigral / izgubil??
jaz bi vlagal v Pacota in Fotrovega sina ☺
Mladenič, vlagaj v bejbe! Meni ga samo pokažeš, pa bo pokalo, da bodo komaj sproti pokopavali!![/quote]
govora je o (vlaganju) denarja !!! €, $, SEK, NOK, … ☺
v bejbe pa vtikam ☺
špilfrderbar … grem k The Dragu po “tolažbo” ☻[/quote]
Jaz bom pa enega bukovega ruknil!
Rosita ni za stvar!☻☻☻[/quote]
se dobiva kle ☺
Jaz bom pa enega bukovega ruknil!
Rosita ni za stvar!☻☻☻[/quote]
se dobiva kle ☺[/quote]
Dragočajna ni zanimiva! Sploh pa obstaja tudi Paquita…….
se dobiva kle ☺[/quote]
Dragočajna ni zanimiva! Sploh pa obstaja tudi Paquita…….[/quote]
poznam … malo daleč za med tednom … jutri je treba nabirati krmo za položnice ☺
poznam … malo daleč za med tednom … jutri je treba nabirati krmo za položnice ☺[/quote]
Ne vem, ali si prav dojel, Dragočajna je blizu, a dokler hidravlika deluje ne bom plačeval, ko ne bo, bom pa šparal za kaj drugega![/quote]
jaz sem dojel vse .. sem pa hotel malo slinjenja in ajfranja vzbuditi .. OK — probava drugič na drugo tem delati”štalo” na forumu
btw: med bejbami je ples na drogu postal zelo”in” ☺
Forum je zaprt za komentiranje.