Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek idrijci in idrijke

idrijci in idrijke

A na vašem koncu res rečete steni “stina” in ali je to le pogovorno ali to tudi zapišete?

Ja. Samo pogovorno.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close