Najdi forum

idol

a mogoče kdo ve kdo je včeraj izpadel?

Tista blont. Ostala sta Dejan in Nuška.

____________________ Fantasy does not deliver.

o fino,…..hvala

jaaa..samo zdaj bo pa težka 😉 Dean je as pa vse dobro trofi, tako mirne kot divje, Nuška ma pa glas črnke 😉 jaz se ne morem odločit

Pozdravljen

Včeraj je izpadla Katja Lesjak.

Ona je bila moj idol.

lep pozdrav

Moj idol je bila tudi Katja Lesjak in po mojem mnenju kar se tiče vokala precej boljša od Dejana, ampak očitno po večini le ni bilo tako, meni taka zvrst glasbe kot jo poje Nuša Drašček ni všeč ona bo pa itak zmagala vsaj tako je pisalo že v neki reviji.

Lep dan Mateja

mateja

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close