Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ideje za inovatorje

ideje za inovatorje

Imate kakšno idejo?

Da vam jaz zaupam mojo.

Kako si predstavljam univerzalne ženske čevlje. Take, da bi jim lahko nižala ali višala polno petko.
Ni slabo, kajne?

Ne razumem zakaj bi nižala ali višala petko? Saj vendar kupiš takšne čevlje (vsaj jaz) kjer ti (poleg drugih stvari) odgovarja tudi višina pete.

Jaz sem pa pred časom na enem avionu med prelistavanjem prodajnih katalogov videla reklamo za moške čevlje, ki utegnejo marsikateremu moškemu olajšati življenje, če mu manjka nekaj centimetrov (v višino, da ne bo pomote).

Gre za čevlje, v katerih je peta skrita (na zunaj je ni videti), in lahko moškega zviša za od 3-7 cm. Baje spadajo med njihove stalne naročnike Tom Cruise in Nicolas Sarcozy (hm..sprašujem se, kako majhna sta torej v resnici).

Čevlje prodajajo v nekaj svojih prodajalnah, v glavnem pa pošiljajo po pošti (tudi v Slovenijo).

Če koga zanima dobite vse inf. TULE

(Robi ne delam reklame, samo to se mi res dobra pogruntavščina.)

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Za ženske[/url]

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

očala s senzorji (jasno z osebnimi nastavitvami), ki bi zameglil neustrezne ženske.
Svet bi bil mnogo lepši.
pa DoSadnega, Spajderčak … in ostale iz kategorije lulikarjev

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close