Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hvala preveč pridnemu

Hvala preveč pridnemu

…delavcu in podaniki ljubljanske greznice, ki mi je pustil pozdravček za brisalcem. Res sem popoldan dvakrat podaljšala pregrešno drago parkirnino, v tretje pa mi ni uspelo, ker je sistem zafrkaval. V petek zvečer bi človeka ja pustili malo zadihati. Pač ne. Hvala.

Če sistem zafrkava, pokličeš, poveš tvojo registrsko. Vprašaš s kom si govoril, če kaj prileti…

Se pritožiš, položiš screen shot, poveš ime s kom si govoril, da avtomat ne dela.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close