…delavcu in podaniki ljubljanske greznice, ki mi je pustil pozdravček za brisalcem. Res sem popoldan dvakrat podaljšala pregrešno drago parkirnino, v tretje pa mi ni uspelo, ker je sistem zafrkaval. V petek zvečer bi človeka ja pustili malo zadihati. Pač ne. Hvala.