Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek hud,hud:)

hud,hud:)

Ste gledale včeraj film na POP tv-ju ob 20.00, kakšen hud tip je bil v igri,ampak res prava paša za oči,mnjami:)

a se hecaš?!!! pa ja ne un cmerdau lepotan sinček? joj, kaj so mi taki kvazi mišičnjaki sluzavi! ali misliš njegovega tastarega?

Tisti je imel gnile zobe,krive noge,platfus,pa čudno felčasto glavo,pa še zgrešen karakter.

kakšnega fotra,sina mislim,bi ga kr,hehe

Jaz bi ga tud, hehe,… (tukaj vstavi glagol po želji).

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Toplovodar nagraužan,šit!

hehe, Jože….čim je dober , je toplovodar:)))…kakorkoli…meni v obraz ni bil všeč, ampak …od vratu dol….mmm…kar malo gatke trga:)))

****************** Andreja, zavarovalni zastopnik 051-399-125

U men je bil cel dober:)

Jožetu je bil tudi všeč, a ga je sram priznati.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close