Hude debate, lepo, ampak…
Svoboda izražanja je tisto kar šepa na teh straneh. Vsak/a si dovoli komurkoli zabrusiti vse tisto kar mu tisti trenutek leži na duši. Z malo razmišljanja se da povedati vse, brez zmerljivk in diskvalifikacij!
Bo šlo??[/quote]
Meni se zdi, da je v reali podobno. Konfliktne osebnosti se zmeraj znova zapletajo v spore in raznorazna dokazovanja, strpen človek pa je tudi na forumu prijazen in miren (kot recimo jaz 🙂
saj ti hočeš samo nekaj povedati, ane … kako naj razkurjeni mirno rešuje situacijo, v kateri mu je vrglo ven vse varovalke ☺
in to počneš tako nasilno, da jih lahko dobi okoli kepe
Skromnost pa taka … :DDDDDDDDDD
You made my day 🙂 Končno nekdo, ki ne verjame, da je skromnost največja človeška vrlina :)[/quote]
Skromnost v našem okolju ni vrlina; kdor verjame, da je – si meče z lopatami pesek v oči!
Forum je zaprt za komentiranje.