Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Hude debate, lepo, ampak…

Hude debate, lepo, ampak…

Kok slab humor mate. No comment.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Pa vseen si se obesu nanj. :)))
Nič ne de saj nas bodo kmal zradiral…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Primož, točno to kar se zdaj dogaja zgoraj je razlog zakaj ta forum ne bo nikoli zalaufal tako kot mora.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

evo ena primerna za to temico:
zjutraj se je zdanilo, proti večeru pa se bo temnilo.
Ponoči pa bo svetila luna … če bo, če je oblaki ne bodo zastrli … in če bo kdo to sploh potreboval.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

On_, poberi ti te svoje lopatke pa se spravi nazaj v vrtec. Tam ti bojo mogoče dal še kako risanko za pogledat, boš prec bl vesel.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Primož, točno to kar se zdaj dogaja zgoraj je razlog zakaj ta forum ne bo nikoli zalaufal tako kot mora. 😀 😀

Kako pa mora Sadni?
A tako, da se boš le ti lahko norce delal drugim, tudi takim, ki so že več let na mon_u? O_0

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

A si vesel, ker si mi ravnokar odpisal ? Čakaš moj odgovor, hihihihi ?

Grow up đizs krajst -.-

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Je rekel ta mali s pokakanimi pleničkami svoji mami, ki ga je ravnokar skrbno previla, medtem ko je sedel v svoji lužici, ki jo spet napravil. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

@ primož: a lahko tudi tukaj vpelješ števec klikov na temice – “priti pliz”

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Bonton bi po moje moralo biti edino merilo, kaj se briše.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Primož.

Če napr. Sadni vse bere kot grožnjo, provokacijo, nek osebni napad, je to zaradi njegovega branja, ne “našega” pisanja. Tudi če se bo tema cela brisala, v tistem ki je pisal (in bral) je že bil nek odziv, in z brisanjem tem ne dosežeš nič drugega, kot stvari ostanejo nerazčiščene. In vsako naslednje pisanje (oz. branje) je spet doživeto kot nek napad, nesramnost oz. kakorkoli pač že ne glede na to, če je bilo tako mišljeno, pisano. Res, “velik” dosežek.

Mislim, da smo na tem forumu večinoma kulturni in marsikaj je napisano zelo resno, z razmišljanjem in dobrim namenom, in ne kot neka zajebancija ipd..

Zacasni M, tole me spominja na zgodbico ko je oce zasacil sina pri kajenju pa sta potem skupaj prekadila nekaj skatlic, vse dokler sina ni za vse vecne case minila zelja …:)

Sprašujem, kaj je bilo tako spornega v temi ” Divja privatizacija tega foruma” , da ste jo dali v “likvidacijo”?
V zastavljenem vprašanju kot nosilcu teme , se mi zdi, da je bilo precej resnice – le koga lahko resnica moti – če imajo pa nekateri dežurni nakladači takšno moč, da po “zasebnih kanalih” pritisnejo na administratorja, da pošlje vse po spisku v tri krasne, sem pa zaskrbljen za svobodo izražanja …

P.S.
Prosim, drugič radirko uporabljajte selektivno, da se ne bo prekmalu znucala ( brisanje ekstremno vulgarnih, žaljivih in prepirljivih komentarjev ) …!


Svoboda izražanja je tisto kar šepa na teh straneh. Vsak/a si dovoli komurkoli zabrusiti vse tisto kar mu tisti trenutek leži na duši. Z malo razmišljanja se da povedati vse, brez zmerljivk in diskvalifikacij!
Bo šlo??

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Opažam, da so vse “odprte teme” iste. Samo naslov je drugi in morda prva dva, trije prispevki. Potem se pa začne prepucavanje in iRCanje forumskih pomembnežev. Tok pogovora sploh nima nobene povezave z odprto temo.

Res, da je to (pod) forum “čvek”, ampak come on!

Največji smeh pa je, da je WYWH ostal brez teme, ki je opozorila prav na ta problem. Ampak naslov očitno nekomu ni bil všeč. 🙂


Svoboda izražanja je tisto kar šepa na teh straneh. Vsak/a si dovoli komurkoli zabrusiti vse tisto kar mu tisti trenutek leži na duši. Z malo razmišljanja se da povedati vse, brez zmerljivk in diskvalifikacij!
Bo šlo??[/quote]Je razlika med nesramnostjo in vulgarnostjo. Nesramnost je subjektivna. Če recimo jaz napišem, da se zdaj pasem kot srnica, lahko to nekdo, ki mora biti v pisarni in težko delati, razume kot nesramnost.
Bolj objektivna je recimo empatičnost. Sčasoma, ko se dlje česa beremo, približno vemo, kaj je komu boleča točka. Sploh pa ker se vendar ne poznamo in se premalo zavedamo, v kakšnem trenutnem razpoloženju nekdo nekja prebere.
Vulgarne besede, offtopiciranje z enim samim namenom, odpiranje vedno istih tem s tistim istim namenom… to je pa objektivno.
Čemu se teh ne briše, briše pa se komentarje ostalih piscev, ki čisto neodvisno enega in istega avtorja (in njegovo žensko različico, s katero iz foruma delata chat), bolj ali manj prijazno napotijo na drug podforum…?
Kateri višji ideali so že za tem?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Svoboda izražanja je tisto kar šepa na teh straneh. Vsak/a si dovoli komurkoli zabrusiti vse tisto kar mu tisti trenutek leži na duši. Z malo razmišljanja se da povedati vse, brez zmerljivk in diskvalifikacij!
Bo šlo??[/quote]Je razlika med nesramnostjo in vulgarnostjo. Nesramnost je subjektivna. Če recimo jaz napišem, da se zdaj pasem kot srnica, lahko to nekdo, ki mora biti v pisarni in težko delati, razume kot nesramnost.
Bolj objektivna je recimo empatičnost. Sčasoma, ko se dlje česa beremo, približno vemo, kaj je komu boleča točka. Sploh pa ker se vendar ne poznamo in se premalo zavedamo, v kakšnem trenutnem razpoloženju nekdo nekja prebere.
Vulgarne besede, offtopiciranje z enim samim namenom, odpiranje vedno istih tem s tistim istim namenom… to je pa objektivno.
Čemu se teh ne briše, briše pa se komentarje ostalih piscev,
ki čisto neodvisno enega in istega avtorja (in njegovo žensko različico, s katero iz foruma delata chat), bolj ali manj prijazno napotijo na drug podforum…?
Kateri višji ideali so že za tem?[/quote]Komu mar moč argumentov, če razpolaga z argumentom moči…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Je razlika med nesramnostjo in vulgarnostjo. Nesramnost je subjektivna. Če recimo jaz napišem, da se zdaj pasem kot srnica, lahko to nekdo, ki mora biti v pisarni in težko delati, razume kot nesramnost.
Bolj objektivna je recimo empatičnost. Sčasoma, ko se dlje česa beremo, približno vemo, kaj je komu boleča točka. Sploh pa ker se vendar ne poznamo in se premalo zavedamo, v kakšnem trenutnem razpoloženju nekdo nekja prebere.
Vulgarne besede, offtopiciranje z enim samim namenom, odpiranje vedno istih tem s tistim istim namenom… to je pa objektivno.
Čemu se teh ne briše, briše pa se komentarje ostalih piscev,
ki čisto neodvisno enega in istega avtorja (in njegovo žensko različico, s katero iz foruma delata chat), bolj ali manj prijazno napotijo na drug podforum…?
Kateri višji ideali so že za tem?[/quote]Komu mar moč argumentov, če razpolaga z argumentom moči…. ;)[/quote]Kdo neki je tisti, jaz sem pa še do nedavnega mislila, da deliva iste idelale in vero v upanje in ljubezen, v dobroto in srečo, v altruizem in ponižnost…:(((((

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Komu mar moč argumentov, če razpolaga z argumentom moči…. ;)[/quote]Kdo neki je tisti, jaz sem pa še do nedavnega mislila, da deliva iste idelale in vero v upanje in ljubezen, v dobroto in srečo, v altruizem in ponižnost…:((((([/quote]Kdo neki je tisti s katerim si si žela imet toliko skupnega?

Ne bo šlo, tisti nas gleda z višine……

Menda se v dolino najlažje pljune 😉 :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kdo neki je tisti, jaz sem pa še do nedavnega mislila, da deliva iste idelale in vero v upanje in ljubezen, v dobroto in srečo, v altruizem in ponižnost…:((((([/quote]Kdo neki je tisti s katerim si si žela imet toliko skupnega?

Ne bo šlo, tisti nas gleda z višine……

Menda se v dolino najlažje pljune 😉 :/[/quote]Ne vem, kdo točno je brisal moje poste, ki menda?? niso ne vulgarni in so prilično empatični, morda so za koga nesramni, sem pa vedno pripravljena pojasniti vsako namero, zakaj kaj napišem.
Ti pa ne vem, kaj pravzaprav želiš, sem opazila da si moj neodgovor na svoje provokativno vprašanje, ki ni bilo prvo!!! ane?? speljal potem javno v čisti offtopic in chattanje z (ne)omenjenim forumašem… ne vem, ali za kazen ali čemu… ko dobro veš, da češnje cvetijo samo zdaj v tem času a ne 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Kdo neki je tisti s katerim si si žela imet toliko skupnega?

Ne bo šlo, tisti nas gleda z višine……

Menda se v dolino najlažje pljune 😉 :/[/quote]Ne vem, kdo točno je brisal moje poste, ki menda?? niso ne vulgarni in so prilično empatični, morda so za koga nesramni, sem pa vedno pripravljena pojasniti vsako namero, zakaj kaj napišem.
Ti pa ne vem, kaj pravzaprav želiš, sem opazila da si moj neodgovor na svoje provokativno vprašanje, ki ni bilo prvo!!! ane?? speljal potem javno v čisti offtopic in chattanje z (ne)omenjenim forumašem… ne vem, ali za kazen ali čemu… ko dobro veš, da češnje cvetijo samo zdaj v tem času a ne 🙂 :)[/quote]“Katenjka, ne bodi rogovila!”…….bodi češnjev cvet 🙂

Pa ne po trajanju, koliko časa cvet dehti, bodi po lepoti, nežnosti, omamnosti…. :)))))

Ps
A misliš, da so češnjevi cvetovi bili tako moteči, da so zato poradirali temo? :/
In tvoji posti niso nesramni, vsaj za tiste, ki se jih trudimo razumet sploh, če premoremo kanček humorja…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Katenjka, On_, vidva predpostavljata, da vsi drugi vemo, kaj se vidva pogovarjata? Vsaj meni ni jasno popolnoma nič. Če ni namenjano (in razumljivo naključnemu obiskovalcu), verjetno ne sodi sem.

Možnosti:

a) podrobnejši opis za neinformirane,
b) umik v privatne sobane (beri, private chat).

Malo naju peče vest, ker sva se tu oglašala, oz se že nekaj časa in ne veva sedaj ali sva midva tisti moteč faktor zaradi katerega se brišejo teme.
Midva nisva nič predpostavljala le domišljava si, da ljudje znajo brati 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Malo naju peče vest, ker sva se tu oglašala, oz se že nekaj časa in ne veva sedaj ali sva midva tisti moteč faktor zaradi katerega se brišejo teme.
Midva nisva nič predpostavljala le domišljava si, da ljudje znajo brati ;)[/quote]

Moteč faktor smo verjetno v določeni meri vsi. Vsak ima določeno količino dobrih in slabih prispevkov. Seveda krivda zdaleč ni enakomerno porazdeljena. Moram reči, da niti nisem opazil, katere teme so vse bile brisane in kateri prispevki uporabnikov. Izjema je tema o ugrabljenem forumu.

Ljudje že znamo brati, ampak ali tudi razumemo prebrano? To je sedaj vprašanje.

Sam kljub prebiranju tudi ne vem, kateri so ti zloglasni alterji (dvo, tro ali celo večedini bogovi).

Raje sem tu napisala, zasebno iti kvačkat z Njim_ je perpetuum mobile ccccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close