Huda vročina
Pa kak te ne bo zdaj, jaz pridem če in samo če prideta vidve obe pa Robi bi rad da pridem in jaz bi rada prišla… joj no… pomirita se prijateljici–[/quote]
To je pa res…Saj nobene ne bo, če boste vse pod krinko..Razen mene..Jaz nimam izbire. :)[/quote]
Se pravi, da lahko pridem in trdim da sem Krivokljun, če je “krinka” dovoljena/zaželena ?
Se pravi, da lahko pridem in trdim da sem Krivokljun, če je “krinka” dovoljena/zaželena ?[/quote]
Mislim, da lahko. Saj Krivokljun ni ime kakšne zaščitene znamke. :)[/quote]
Znamke? Ne še, še vedno se lahko zaščiti :-))))) Morda pa ima “kriv” kljun in nick ni tako brez zveze, torej bo slej ali prej jasno, kateri je pristen 😉
Mislim, da lahko. Saj Krivokljun ni ime kakšne zaščitene znamke. :)[/quote]
hm kreh kreh Robić, če bi bil kaj đentlemena, bi vedel, da je vsaka ženska unikat in bi jo tako tudi tretiral. krivokljun je samo ena in edina, ravno tako kot zmedena_samica. Furry_logic pravi: “You’re unique … like everyone else” ;))
Zakaj me potem ti božaš v nasprotni rasti dlak[sub]/perja[/sub]? šmrc
Mislim, da lahko. Saj Krivokljun ni ime kakšne zaščitene znamke. :)[/quote]
hm kreh kreh Robić, če bi bil kaj đentlemena, bi vedel, da je vsaka ženska unikat in bi jo tako tudi tretiral. krivokljun je samo ena in edina, ravno tako kot zmedena_samica. Furry_logic pravi: “You’re unique … like everyone else” ;))[/quote]
Krivokljun, kaj se ti je zgodilo, da si danes tako “skulirana”?
Forum je zaprt za komentiranje.