Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Huda vročina

Huda vročina

Odpiram novo temo kamor lahko kopiramo izjave, ki so verjetno posledica vročine v zadnjih dneh (morda ša še kakšnih drugih težav). Evo prve iz hribovske teme :-))))

Jaz nimam težav, pod klimo. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zaenkrat samo prepoved seksualnega približevanja. 😀

Saj si na čatu tudi pokazala izredno zanimanje za moje seksualno življenje in “fiktivne punce”,
o katerih z navdušenjem pokramljata s prijateljico kot vaške čenče, vidim. Informacije morajo krožiti. :)))[/quote]Ah kaj je napisal, saj je pa vendar sam na ogled svojo zasebnost postavil, je pisal, da ima punco, ki ni slovenka tam nekje pojma nimam iz kje, celo o njeni naravi je pisal, ko je menda antilopa se prepoznala, da je njej podobna…in neki čat??… noro.. saj pa nisem najstnica, da bi se pogovarjalala z neznanci tako, še za forum nimam več časa…
Krahenka… bog pomagaj, zdaj si že domišlja da je duhovnik pri krstu… pomagajte mu no, menda je v unem mestu ob dravi res vroče…?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Pa naj skoči v Dravo..:)


Pa naj skoči v Dravo..:)[/quote]

Na glavo brez elastike.

Je pred časom en s koroškega mosta v mariboru, neprostovoljno… potem so naredili ograjo med obema pasovoma; je imel srečo, da je spodaj bila drava in ne asfalt… poznate?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Ne.

Katenjka

Za mene očitno najdeš čas tudi v poznih polnočnih urah, čeprav nisi najstnica. 😀
Kdo je tu bil še deležen takšnega privilegija? Zdaj si že itak preveč povedala, zdaj bodo ženske jezne nate, da sva čatala in si hotela moj celotni življenjepis, vključno z ljubezensko zgodovino. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Za mene očitno najdeš čas tudi v poznih polnočnih urah, čeprav nisi najstnica. 😀
Kdo je tu bil še deležen takšnega privilegija? Zdaj si že itak preveč povedala, zdaj bodo ženske jezne nate, da sva čatala in si hotela moj celotni življenjepis, vključno z ljubezensko zgodovino. :))[/quote]what?? Pojdi se skopat v dravo no…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Za mene očitno najdeš čas tudi v poznih polnočnih urah, čeprav nisi najstnica. 😀
Kdo je tu bil še deležen takšnega privilegija? Zdaj si že itak preveč povedala, zdaj bodo ženske jezne nate, da sva čatala in si hotela moj celotni življenjepis, vključno z ljubezensko zgodovino. :))[/quote]what?? Pojdi se skopat v dravo no…[/quote]

Khm, khm, vročina povzroča amnezijo….. ccc 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

what?? Pojdi se skopat v dravo no…[/quote]

Khm, khm, vročina povzroča amnezijo….. ccc ;)[/quote]Naj bog da takim pamet no :)))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Daj, pusti jo pri miru. Če se nisi hotel srečat z njo, je ne rabiš na suho rajcat or whateveryou’redoing.

To je še ena vročična izjava, saj ni bil nikoli issue da bi se srečala… bog pomagaj no, še tega bi bilo treba noo… tako po intuiciji pa itak je obema isto do tega da bi se videla sploh glede na prepoved v zadnjem času haha :))) prijateljica hvala hvala, še mojega očeta brata strica svaka dedka prijatelja bivšega,… bi manj skrbelo za moj dušni mir :))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Če pa si biiip in potem biiiip, zato sem biiip, ker si biiip … sploh pa je na Boomovem zeljniku zraslo, da nočeš na kavo z matjazekom. Zdaj bo pa revež (Boom) moral brskat po solati postov, da bo našel tiste famozne stavke.

Nič, grem še petič pod tuš.

Oh ti ljubi bog, daj pojdi pod tuš, matjažko se očitno kopa v dravi… končno bo kul, meni sploh ni več vroče.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Idi za fsak slučaj še ti. groza, ravno včeraj je nek Mb ubil neko Mb in jo odvrgel v dravo…ups No, saj truplo so danes hvala bogu že našli. sam za info. če ima še kdo namen plavat v dravi :/

Boom je otvoril, jaz nadaljujem, tokrat možev post, me je kar sram, s kakšno pošastjo ste me spentljali? :/

[sub]Vročina seka seka, ne pojenja[/sub]

Idi za fsak slučaj še ti. groza, ravno včeraj je nek Mb ubil neko Mb in jo odvrgel v dravo…ups No, saj truplo so danes hvala bogu že našli. sam za info. če ima še kdo namen plavat v dravi :/[/quote]

Hvala za poročilo črne kronike, čeprav menim da ga NI nihče “lačen”. Odpri si svojo temo Črna kronika pa tam nakladaj o teh tragičnih dogodkih….res ti vročina šokantno škodi.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Idi za fsak slučaj še ti. groza, ravno včeraj je nek Mb ubil neko Mb in jo odvrgel v dravo…ups No, saj truplo so danes hvala bogu že našli. sam za info. če ima še kdo namen plavat v dravi :/[/quote]

Hvala za poročilo črne kronike, čeprav menim da ga NI nihče “lačen”. Odpri si svojo temo Črna kronika pa tam nakladaj o teh tragičnih dogodkih….res ti vročina šokantno škodi.[/quote]Ej mučka provokatorka nehaj no… ti boš tudi neprepoznavna v živo :))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Sam res, če pride na piknik, na katerem me ne bo, ji bom ta največji čevap nekam zatlačila … recimo v lase hehe

Pa kak te ne bo zdaj, jaz pridem če in samo če prideta vidve obe pa Robi bi rad da pridem in jaz bi rada prišla… joj no… pomirita se prijateljici–

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Decisions, decisions …

Nč bat, ravno zaradi tebe sem si premislila, resnično res ne bi rada, da se mi kaj zgodi, varnost je pač na prvem mestu – zlasti moja.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

[sub]Vročina seka seka, ne pojenja[/sub][/quote]
Haha. Za tiste, ki ne dojemajo, bom dal še podnapise. To je samo provokacija oziroma potenciran predlog oziroma rešitev problema, da naj si še sama natakne rep gor, ali pa naj si pusti rasti dlake in podobno, da bo tip njo razumel. V resnici je pa ona tista, ki ga želi zdaj spreminjat, ko ga je “ujela”.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Čuj, od kuda dolaziš mala puškice? V tebi se pretaka neka temperamentna balkanska kri glede na besednjak? 😀 Moral bi imeti kakšnega fanta, da bi te malo bremzal in lepo skrbel za tvoje mačke. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close