Najdi forum

hofer

prosim za mnenja in izkušnje zaposlitve v hoferju.Mika me dat prošnjo in se zaposlit pri njih sem na zavodu.Pa me zanima
plača
delavni čas
odnosi v tgovinah
hvala
lp

Jaz grem v petek na razgovor in ti lahko kaj več sporočim. Drugače pa pojdi na stran plače pri hoferju in imaš tam vse lepo vpisana. Samo vedi, da ljudje včasih malo dodajo in ne vem če je le vse res.

No sporoci mi kaj boš izvedela
hvala

Ma plača je minimalna. Pa ne smeš uporabljati lastnega telefona med delovnikom, te nadzorujejo, tudi s kamerami. In pol obstaja neka bionda, ki mori vsem naokoli okoli tega.

NIč novega nisi povedala. Tako imajo tudi v Mečkatorju pa v Leclercu, telefone lahko uporabljaš samo med malico, ne med službenim časom, kamere imajo tudi na blagajnah ipd.

Hofer se verjetno od ostalih veletrgovin ne razlikuje kaj dosti. Mi je pa všeč, ker so na blagajnah res hitri.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close