Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hofer Slovenčeva – katastrofa

Hofer Slovenčeva – katastrofa

Danes sem bila v Hofru cca 2 uri. Ko sem se hotela odpeljati, se rampa ni dvignila. Pritisnila sem gumb za tehnično pomoč. Gospod mi je rekel, da moram plačati 3 EUR in to tam zraven rampe imajo POS terminal in dve odprtini za keš. Kovance je metalo vem, plačilne kartice pa ni POS zaznal. Še 1x sem pritisnila na gumb za tehnično pomoč in gospod mi je rekel vežem in to 3x. Za mano se je nabralo veliko avtomobilov, ki so trobili naj se umaknem. Končno so prevezali pravo osebo, da je usposobil POS, da sem lahko plačala 3 EUR. Vse skupaj je trajalo cca 1/2 ure. Torej b Hofru za manj kot 2 uri parkinga računajo 3 EUR, zraven pa še komplicirajo in ne znajo usposobiti POS terminala, keš pa meče ven, kao da gre za vračilo denarja. Rekla sem jim naj mi odprejo rampo, če jim ne delajo plačilni avtomati pa so rekli, da ne smejo. Sama slaba volja zaradi vsega.tega.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close