Hiter nasvet prosim
V četrtek imam emg preiskavo, do sedaj sem se psihično pripravljala da grem že samo zaradi preiskave in obupnega zdravnika. Danes pa v sebi čutim da ne bo šlo, da nočem. Kaj naj napišem oz jim javim da me ne bo in da želim zdravnico? Zdravnika se res bojim saj sem slišala in brala marsikaj slabega. Hvala!
Puertosol, 15.09.2025 ob 08:27
V četrtek imam emg preiskavo, do sedaj sem se psihično pripravljala da grem že samo zaradi preiskave in obupnega zdravnika. Danes pa v sebi čutim da ne bo šlo, da nočem. Kaj naj napišem oz jim javim da me ne bo in da želim zdravnico? Zdravnika se res bojim saj sem slišala in brala marsikaj slabega. Hvala!
Si mislim, da bo tudi zdravnik čisto vesel, če te ne bo.
PA dobro, kaj je tebi? A še izbirala si bi zdravnika? Ja, super. Pojdi samoplačniško.
BI pa jaz takim, kot si ti, ukinila pravice dostopa do vseh zdravnikov.
Forum je zaprt za komentiranje.