Hiperaktivne ženske
Moj post si pa kar nekako izpustil. Zakaj si sploh šel v veze s takimi babami?
Se ne znaš postavit zase pa glasno in jasno povedat, kaj je zate primerno in kaj ni? Če ti je bilo pretežko, bi ji povedal in bi spremenila dopust. Si ne predstavljam, da nekdo, ki nima kondicije, gre na športni dopust s 100km dnevno, To se mi zdi čist nerealno in butasto, kje si imel pamet??
Pa kaj pol, če sta šla na morje n je ona medtem ko si ti ležal na plaži in bral knjigo, ona kolesarila in plavala? Kje je tu SPREJEMANJE RAZLIK??? Ti bi rad od partnerke, da se prilagaja tvojim željam in predstavam o skupnem dopustu, kaj pa ti njenim? Oz. zakaj bi drug drugega sploh MORALA SPREMINJAT? Pa saj ni fora veze, da skoz tičita skup in počneta VSE skup. Vsaj naj ohrani del svojih hobijev, po napisanem sodeč si preveč posesiven. Baba naj bo doma in skup s tabo cele dneve gleda tv? Brezveze.
It zakaj se ti zdi čudno, da nekdo ne želi ženske z otroci? Meni se zdi to izredno dobro da ve… ker drugače tako ali tako potegnejo takratko otroci.[/quote]
Čudno oz. saj niti ni čudno, samo sprašujem zakaj, da vidim, kako človek razmišlja oz. kaj ve (ali ne ve).
Jaz gledam bolj iz neke svoje perspektive, ker sem sama mama/-ica, pa da vidim, kakšne možnosti bi imela, če bi postala (spet) samska. 🙂
Jaz mislim, da je moške predvsem strah, nekega pridobljenega (s partnerko) očetovstva, strah neke odgovornosti, strah, da ne bo znal vzpostavit nekega tovarištva z otrokom, in nenazadnje tudi strah, kako se bo spopadel s srečevanji z bivšim partnerjem – biološkim očetom. STRAH !
Če v tem primeru ni strah tisti ampak je nek odpor, avtor pravi “da mu ni” za tujega otroka, no, kaj pa to pove, da ne mara tujih otrok, a svoje lastne bo pa potem maral. Ampak, kdor RESNIČNO mara partnerko, ali ne mara tudi partnerkinega otroka.
Ne razumem odpora. Odpor do česa? Do otroka ali do tega, kar otrok prinaša s sabo. Odpor zaradi česa? Strahu, da boš na drugem mestu, da te bo spodrinil nek “tujec” – otrok… Ampak “tekma” do partnerkinega srca ne more biti med otrokom in partnerjem. Za čas že, za srce pa ne. Gre za dve popolnoma drugačni ljubezni. Odpor zaradi odgovornosti. Kaj pa to pove? Da bi nekdo rad ostal kot fant in ne bi postal mož? Se soočil z izzivi, da ustvari nek za oba zadovoljujoč odnos, kljub temu, da mora hkrati ustvarit še odnos z otrokom.
Samo razmišljam, nič nikogar ne dolžim. Samo sprašujem se…
Ja, ja, seveda si. Saj nisem točno za tebe mislila. Mogoče pač toliko, da vidim, ker, hvala bogu, jaz nimam izkušenj s takimi moškimi, vsaj da bi vedela ne. Tako razmišljujočimi.
Moj oče se je poročil z mojo mamo, ki je že imela otroka iz prvega odnosa. Naprimer.
Pa moj partner je tudi z mano, ki sem že imela od prej otroka.
Zato mi je tak odnos/izhodišče drugačen/-no, da ne bom uporabila kakšnih neustreznih besed.
Dajte, trgajte me, jaz vsaj pošteno povem. Če bi si želel otrok, bi tudi skrbel zanje, otrok ni stvar, se zavedam odgovornosti. In sedaj preprosto nisem pripravljen prevzeti take odgvornosti.
Ja, krivokljun, ampak ob ženski, ki poleg službe študira, 10-15 ur na teden športa, hodi na predavanja, se uči, preprosto ni časa zame.
Preprosto sem se naveličal kratkih zmenkov.
Vsi, ki se spravljate name.
Ali nimate svojih otrok, vseeno pa imate partnerko/ja, ki ima otroka in živite skupaj? Če niste v taki situaciji, ne pljuvajte po meni.
Tisti, ki branite hiperaktivne ženske in me imate za posesivnega: ali poleg službe še študirat in športate po 15 ur na teden? Zakaj pa ne, če je to normalno?
očitno imaš neko skrito potrebo po takih ženskah, da vedno isti model najdeš :))
glede na to, da si star vsaj 30, potem verjetno veš kdaj ženske najpogosteje rojevajo in zakaj npr ženske čakajo z otroci po 30.letu… skratka – žensk brez otrok ni na pretek, če jih nimajo, se je pač dobro vprašat zakaj ne
morda si se preveč sistematsko lotil iskanja te tvoje bodoče gospe
nekako ni veliko govora o moralnih vrednotah, samo šport in izobraževanje je moteče, pa otroci seveda
Forum je zaprt za komentiranje.