Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek HELP-HRUP!!

HELP-HRUP!!


tud do 22 ne more nabijat kolk hoče, verjetno si že slišal(a) za nedovoljene emisije, torej?[/quote]

ko se v praksi lotiš tega rata problem – ne obstaja pri nas služba, ki bi merila kdaj nekdo preseže dovoljen hrup……


tud do 22 ne more nabijat kolk hoče, verjetno si že slišal(a) za nedovoljene emisije, torej?[/quote]

ko se v praksi lotiš tega rata problem – ne obstaja pri nas služba, ki bi merila kdaj nekdo preseže dovoljen hrup……[/quote]
zato pa pravim , ko vse ostaklo propade, ostane še sam fizična sila, na žalost,

loh tut o tem kej povem hahaaaaaaa
mi je sosed igral na saksofon do 5. zjutri in sem ga šla obiskat mal……..


a z bongo bobni?)))

Policijo?
Ko bo ta prišla, bo že vse tiho. Sosed nima navade nabijati cel večer. To traja le kak trenutek.


a z bongo bobni?)))[/quote]

ne ne hahaaaaaaa
sem kr razložila lepo mirno kako in kaj sem si zamislila v koker se to ne uredi


a z bongo bobni?)))[/quote]

ne ne hahaaaaaaa
sem kr razložila lepo mirno kako in kaj sem si zamislila v koker se to ne uredi[/quote]
a si omenjala škarje in moda?))) pol ga čist razumem))


a to je več trenutkov, takih pa 60 min?

ne ne hahaaaaaaa
sem kr razložila lepo mirno kako in kaj sem si zamislila v koker se to ne uredi[/quote]
a si omenjala škarje in moda?))) pol ga čist razumem))[/quote]

o ne, sem bla pa mal bolj solidna :))
koker drugač znam preklinjat, ampak bl tko za šport to počnem. kadar se gre zares pol tak nivo ni ok, me očeš videt v akciji, verjemi haha


a si omenjala škarje in moda?))) pol ga čist razumem))[/quote]

o ne, sem bla pa mal bolj solidna :))
koker drugač znam preklinjat, ampak bl tko za šport to počnem. kadar se gre zares pol tak nivo ni ok, me očeš videt v akciji, verjemi haha[/quote]
a znaš preklinjat ko star kočijaž?))) s tabo ni češenj zobati, a ?)))

fleš skor tak bi jih faso:)

never-marry-a-woman-bigger-than-you

sam naslov videa je pa dober:)

Jaz sem imela podoben problem s sosedom.
Povem vam, da je najboljša rešitev pogovor.

Jaz sem šla lepo do soseda, ter mu lepo povedala da je malo hrupen.

Nisem ga nazjala, ker domnevam, da se sploh ni zavedal, da se ga tako sliši.

Vprašajte se, kolikokrat pa imate vi svoj televizor ali glasbeni stolp na glas, pa se niti ne zavedate. Pa kolikokrat vi butnete z vrati, drsate s stoli, pa vas kdo mora poslušati…?
Nihče ni popoln. In dvomim, da živi v bloku folk, ki bi se rad kergu in škodu drugemu.

Klicanje policije, je zadnja, skrajna rešitev. Ljudje, dajte se najprej civilizirano pogovorit, ne pa za vsako stvar zjat na sosede in klicat policijo.


Beri zakon!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


S civiliziranci tako ali tako ni problem, ostali razumejo le govorico sile!
Morda imam srečo, ker me je kar nekaj na “kupu”.
Policaji pa so le še figure!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close