Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek hehe, sm firbčna…

hehe, sm firbčna…

kaj je zdej ta fora z wernerjem in njegovim otrokom?

Kaj pa s Jonasovim naraščajem?Vse je nekam sumljivo tiho..?

ja pa se je kdo vprašal da je mogoče kak nečak al pa kaj takega.Zakaj takoj najprej negativno,sicer pa ne vem ,da ne bo kdo mislil da je nečak

Pošlji oblikovano (02-12-04 12:25)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close