Hči ubila mamo
Morda je imela že prej uničeno. V peklu ne gre živeti. Ne vem. Nekje je hudič vladal. Bodo povedali. Tam je tudi tihi fante pofental, kar je bilo pri roki. To je prebujenje za vas, da ste bolj strpni, namesto da čeptovske cegle mexete besedno. Da to narediš, ni opravičilo. Kot ni morebitno maltretiranje. Ker človek ni robot kot vaše čepte, ki poznajo zgolj razum. Amoak, res, pejte enjrat na nabasan bus. So v većini brez kontrole. Permisivnost. In ned sabo hudo obračunavajo. Le od kje jim vzgled še ob traci za osebno rabo. Eni po švicu smrdijo, kot da niso niti žajfe srečali. Deuge imajo pa kilometrske nohte s kilometrskimi metlatim trepalnicami. Vzgoja z najedanjem in samovoljo, poda tudi tak zaključek. Nekje sem brala, nekje čez neji, mu je mama vzela al prepovedala telefon, pa jo je nabutal. Luna naj pa še permusivko vzgaja. Je mnenje. Ampak nobene vzgoje ni več. Na koncu bo tako s permisivko, da bodi in so otroci gazde. Zaradi nekonkretne vzgoje, ki se ne tiče batin.
Rezi*, 11.09.2025 ob 19:40
Morda je imela že prej uničeno. V peklu ne gre živeti. Ne vem. Nekje je hudič vladal. Bodo povedali. Tam je tudi tihi fante pofental, kar je bilo pri roki. To je prebujenje za vas, da ste bolj strpni, namesto da čeptovske cegle mexete besedno. Da to narediš, ni opravičilo. Kot ni morebitno maltretiranje. Ker človek ni robot kot vaše čepte, ki poznajo zgolj razum. Amoak, res, pejte enjrat na nabasan bus. So v većini brez kontrole. Permisivnost. In ned sabo hudo obračunavajo. Le od kje jim vzgled še ob traci za osebno rabo. Eni po švicu smrdijo, kot da niso niti žajfe srečali. Deuge imajo pa kilometrske nohte s kilometrskimi metlatim trepalnicami. Vzgoja z najedanjem in samovoljo, poda tudi tak zaključek. Nekje sem brala, nekje čez neji, mu je mama vzela al prepovedala telefon, pa jo je nabutal. Luna naj pa še permusivko vzgaja. Je mnenje. Ampak nobene vzgoje ni več. Na koncu bo tako s permisivko, da bodi in so otroci gazde. Zaradi nekonkretne vzgoje, ki se ne tiče batin.
DEJ PIŠI NORMALNO!
Forum je zaprt za komentiranje.