Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Gremo v hribe Gremo v hribe anonimni uporabnik 05.12.2013 ob 18:16 zadnji odgovor 31.03.2016 ob 18:29 Se najde kaka druščina za ta vikend. Vreme defenitivno bo. Manjka samo še dobra volja. Prijavi Roy 08.01.2014 ob 13:35 zadnji odgovor 31.03.2016 ob 18:29 Jutri grem, lepo bo. Prijavi anonimni uporabnik 11.01.2014 ob 19:21 zadnji odgovor 31.03.2016 ob 18:29 jaz grem pa jutri. pa bo tudi lepo… Prijavi Paco Moralles 12.01.2014 ob 11:09 zadnji odgovor 31.03.2016 ob 18:29 Jaz sem pa dabnes že oddrobencljal svoje! Prijavi NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU! anonimni uporabnik 26.03.2016 ob 13:50 zadnji odgovor 31.03.2016 ob 18:29 Pozdrav! Je ta tema se aktualna? Hodite kaj v hribe? Sem iz okolice Lj. Kondicije imam precej, se prilagodim manj kondicijsko pripravljenim. LP, Tekacica Prijavi Thoor 28.03.2016 ob 09:57 zadnji odgovor 31.03.2016 ob 18:29 Tekačica…..dj predlog kam v okolici lj se splača it..oz kam zahajaš ti Prijavi ************************raje sem ljudem posebnež**********************kot,da bi sledil čredam********************* anonimni uporabnik 28.03.2016 ob 15:32 zadnji odgovor 31.03.2016 ob 18:29 Prijavi anonimni uporabnik 31.03.2016 ob 18:29 zadnji odgovor 31.03.2016 ob 18:29 živjo Tekačica , jaz bi šel kam . Sicer tudi jaz tečem , v hribih pa nisem še bil 🙂 Imaš mogoče kakšen predlog ? lp Prijavi 1 2 3 … 11 12 13 Forum je zaprt za komentiranje.