Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Gremo v hribe

Gremo v hribe

Se najde kaka druščina za ta vikend. Vreme defenitivno bo. Manjka samo še dobra volja.

Jutri grem, lepo bo.

jaz grem pa jutri. pa bo tudi lepo…

Jaz sem pa dabnes že oddrobencljal svoje!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Pozdrav!

Je ta tema se aktualna? Hodite kaj v hribe?
Sem iz okolice Lj. Kondicije imam precej, se prilagodim manj kondicijsko pripravljenim.

LP,
Tekacica

Tekačica…..dj predlog kam v okolici lj se splača it..oz kam zahajaš ti

************************raje sem ljudem posebnež**********************kot,da bi sledil čredam*********************

živjo Tekačica ,

jaz bi šel kam . Sicer tudi jaz tečem , v hribih pa nisem še bil 🙂
Imaš mogoče kakšen predlog ?

lp

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close