Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Gremo v hribe

Gremo v hribe

Ja beti lahko .

sumerboy69@gmail.com[/quote][/quote]

OOOJJ, pa ne ti, kaj se res moraš čisto vsaki ponudit, sem pa mislila, da je ta hribolazec kakšen
oring dečko, ne pa mamin sinko, verjetn![/quote

Pejad pa sama. Itak ne boš nč druzga dobila, če tako kompliciraš in ves MON prečekiraš.

Lp

Betka, na katerega hribovca pa si mislila? Od avtorja teme naprej je kar nekaj izbire 😉

Lp

Kako to misliš, katerega?

Sicer nisem bral vsega, tako da se opravičujem, če sem kaj pomembnega spregledal.
Je pa od avtorja naprej kar nekaj “hribovcev” ki bi šli v hribe, zraven pa bi “vzeli” še koga zraven, tako da verjetno lahko izbiraš 😉

Lp

Ja mislila tega hribolazec xyx, ampak sem prebrala, da se vsaki tle gor ponudi, tok, da odpade
tudi jaz nisem vsega prebrala pa ne vem točno kateri je še, pa ti?

nebi šel na noben hribček??

Seveda bi šel in bom tudi šel. Kakšne ture pa imaš v planu oz. so ti všeč?

Trenutno pridejo vpoštev, tura po ravnem, letos nič več hribčkov.

Ali so kakšni posebni razlogi?
Drugače pa… ali bi se midva na privat kaj dopisovala, da nebi cel mon “pasel ” oči na nama 😉

Lp

Ja lahko, pusti kakšen kontakt.

hribovc246@gmail.com

Ja mislila tega hribolazec xyx, ampak sem prebrala, da se vsaki tle gor ponudi, tok, da odpade
tudi jaz nisem vsega prebrala pa ne vem točno kateri je še, pa ti?

nebi šel na noben hribček??[/quote]

Ponudim se že vsaki, izberem pa le tiste , ki so resne.
Do sedaj samo nakladanje in nobene akcije.
Pol pa mora človek kr sam se odpravit pa it. Drugač pa bi doma jokal kako se eni sam ponujajo.

Javim ti se v petek al soboto odvisno, kdaj pridem iz službene poti,.
Lep pozdrav!

Javim ti se v petek al soboto odvisno, kdaj pridem iz službene poti,.
Lep pozdrav![/quote]

Domaaaaaa, ja,

Hm kateri hribček bo padela ta vikend?

Za nekaj časa bo dost hribčkv, samo dolina pride vpoštev!

Hm jaz pa razmišljam o Bovškem Gamsovcu? ali pa Grintavcu. Tam nekje.

Če bo le vreme?

Ja uživaj, ane,,

Vsekakor BETKA.

Samo da bo vreme pustilo.

Jaz pa sam še na Pokljuko gobe nabirat, ko bodo!!

Kdo za na Triglav v petek 6.9.2013

Juter bo pa pestra pot do Triglava,,prdvsem zanimivo,,

Betka, kako kaj kaže z gobami?

V soboto grem na pokljuko, mogoče pa je kej.

Kako je šlo na Triglav?

V soboto grem na pokljuko, mogoče pa je kej.

Kako je šlo na Triglav?[/quote]

V petek , ko smo bili gor srečali par gobarjej s klaverno biro. Verjetno je sedaj kaj več, če ni premrzlo.

Na Triglav pa super. Dobro , da smo startali zgodaj 5 30. Ravno pravi čas sestopili do planike, kjer so se ženske odpravljale v navezi na vrh. Ne predstravljam si , da bi se srečali v najstrmejšem delu poti.

Ojla.
Kako ste sedaj zmenjeni tule gor? Ste se našli v kakšni skupini, hodite skupaj v hribe? Prosim za kakšen kontakt, s kom se kaj več dogovoriti glede tur?
Hvala.
Moniq

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close