Gremo v hribe
Ja beti lahko .
sumerboy69@gmail.com[/quote][/quote]
OOOJJ, pa ne ti, kaj se res moraš čisto vsaki ponudit, sem pa mislila, da je ta hribolazec kakšen
oring dečko, ne pa mamin sinko, verjetn![/quote
Pejad pa sama. Itak ne boš nč druzga dobila, če tako kompliciraš in ves MON prečekiraš.
Lp
Ja mislila tega hribolazec xyx, ampak sem prebrala, da se vsaki tle gor ponudi, tok, da odpade
tudi jaz nisem vsega prebrala pa ne vem točno kateri je še, pa ti?
nebi šel na noben hribček??[/quote]
Ponudim se že vsaki, izberem pa le tiste , ki so resne.
Do sedaj samo nakladanje in nobene akcije.
Pol pa mora človek kr sam se odpravit pa it. Drugač pa bi doma jokal kako se eni sam ponujajo.
V soboto grem na pokljuko, mogoče pa je kej.
Kako je šlo na Triglav?[/quote]
V petek , ko smo bili gor srečali par gobarjej s klaverno biro. Verjetno je sedaj kaj več, če ni premrzlo.
Na Triglav pa super. Dobro , da smo startali zgodaj 5 30. Ravno pravi čas sestopili do planike, kjer so se ženske odpravljale v navezi na vrh. Ne predstravljam si , da bi se srečali v najstrmejšem delu poti.
Forum je zaprt za komentiranje.