Gremo v hribe
v čem je štos, da folk masovno rine, se na potkah drenja, … na ene hribe (okoli LJ Šmarna gora, Topol-Katarina)
medtem, ko so sosednji hribi praktično brez obiska npr. Osovnik, Govejek … pa s sprejemljivo gostinsko ponudbo.
čredni nagon ali moč “pastirja”?
Jaz sem ena taka. Žal ne poznam nobenih poti, potem grem pa na Šmarno ali pa Katarino, kjer vem, kje naj parkiram, kje se gre, koliko časa traja.
Pa bi tako rada šla kam, samo običajno se na hitro odločim in ker grem sama, niti ne eksperimentiram, da kje ne zaidem.
Dosti raje grem po samotnih poteh, tako, da pri meni ni problem v črednem nagonu.
A ta ponudba velja samo za ženske…pa tudi če, ne vem, kako bi se zmenili, če pa ne napišeš nobenega kontakta…a da bi se kar dobili na vrhu škrlatice, glede na to da prav dosti višjih pikov pri nas ni, je menda ni težko zgrešiti lol
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] http://www.hribi.net/gorovje/polhograjsko_hribovje_in_ljubljana/5
Navodila so in slike s poti priložene, da se ne moreš izgubiti.
http://www.hribi.net/gorovje/polhograjsko_hribovje_in_ljubljana/5
Navodila so in slike s poti priložene, da se ne moreš izgubiti.[/quote]
Južna okolica Ljubljane (npr. Krim) pa je v drugem seznamu:
http://www.hribi.net/gorovje/gorisko_notranjsko_in_sneznisko_hribovje/26
HRIBOLAZEC, če si za bi lahko kej skupaj osvojila??[/quote]
Ja beti lahko .
sumerboy69@gmail.com[/quote]
OOOJJ, pa ne ti, kaj se res moraš čisto vsaki ponudit, sem pa mislila, da je ta hribolazec kakšen
oring dečko, ne pa mamin sinko, verjetn!
Forum je zaprt za komentiranje.