Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Gremo v hribe

Gremo v hribe

več preko zs.

Kaj pa za kolesarjenje po hribih, je tudi kdo zainteresiran? Recimo Golica, ko bodo narcise.

Narcis na Golici ni, od kar se ne kosi več! Ja spodaj na senožetih in pašnikih pa so. Meni je najlepši Martinčev rovt!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Če bo kaj vremena čez vikend si pridem ogledat.

Ja bila v soboto na vašem koncu, lahko rečem lepo, majhno ampak srčkano.

v čem je štos, da folk masovno rine, se na potkah drenja, … na ene hribe (okoli LJ Šmarna gora, Topol-Katarina)
medtem, ko so sosednji hribi praktično brez obiska npr. Osovnik, Govejek … pa s sprejemljivo gostinsko ponudbo.
čredni nagon ali moč “pastirja”?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

V soboto gremo zgleda v hribe se naužit svežega zraka, rečt kakšno “pametno”, al pa enostavno uživat v zvokih narave.

Če koga mika, mi naj napiše zs.

Ma kdo izkušnje, kako je z prenočišči med dopusti. Odpravljam se na Triglav ravno me dopusti. Tam nekje med 5-6 avgustom . Šel bi med tednom . Pa me zanima al se dakej dobit za prespat al je nabasano. Vikendi vem da je obup.

Načeloma so potrebne kr rezervacije. Pokliči v kočo (kredarica, dom planika, ali malce nižji vodnikov dom) ini povprašej kako je.


Jaz vas vse skupaj vabim na PODSREČKI GRAD pa se dogovorimo kam naprej saj je idealno za vse niso preteške so bolj sprehajalne poti


Jaz vas vse skupaj vabim na PODSREČKI GRAD pa se dogovorimo kam naprej saj je idealno za vse niso preteške so bolj sprehajalne poti[/quote]

ki je to?
kje se dobimo?

Kakšna družba za Škrlatico 6-7 . 8

Ta teden v torek in sredo ekspedicija na Škrlatico.

Jaz bi šla, resno. Lahko pošljete prosim kak zs?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Jutri odrajžamo. Nabralo se nas je 5 komadov , zna bit zanimivo.

Štart je okoli 16 00 do bivaka na rušju. V sredo pa na vrh in sestop.

Iz štirke so spomladi pobrali ven modroce, tako da vzemite podloge.

Jaz sem ena taka. Žal ne poznam nobenih poti, potem grem pa na Šmarno ali pa Katarino, kjer vem, kje naj parkiram, kje se gre, koliko časa traja.
Pa bi tako rada šla kam, samo običajno se na hitro odločim in ker grem sama, niti ne eksperimentiram, da kje ne zaidem.
Dosti raje grem po samotnih poteh, tako, da pri meni ni problem v črednem nagonu.

Če katera potrebuje vodiča po gorah , se lahko kaj zmenimo.

A ta ponudba velja samo za ženske…pa tudi če, ne vem, kako bi se zmenili, če pa ne napišeš nobenega kontakta…a da bi se kar dobili na vrhu škrlatice, glede na to da prav dosti višjih pikov pri nas ni, je menda ni težko zgrešiti lol

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Če se registriraš, te bodo zainteresirani lahko kontaktirali.

http://www.hribi.net/gorovje/polhograjsko_hribovje_in_ljubljana/5

Navodila so in slike s poti priložene, da se ne moreš izgubiti.

http://www.hribi.net/gorovje/polhograjsko_hribovje_in_ljubljana/5

Navodila so in slike s poti priložene, da se ne moreš izgubiti.[/quote]

Južna okolica Ljubljane (npr. Krim) pa je v drugem seznamu:

http://www.hribi.net/gorovje/gorisko_notranjsko_in_sneznisko_hribovje/26

Škrlatica osvojena 7 . 8 . Lepo vreme krasna tura. Sicer naporna in sonce žgalo ko sto mater. Pogled iz vrha neprecenjliv.

HRIBOLAZEC, če si za bi lahko kej skupaj osvojila??

HRIBOLAZEC, če si za bi lahko kej skupaj osvojila??[/quote]

Ja beti lahko .

sumerboy69@gmail.com

HRIBOLAZEC, če si za bi lahko kej skupaj osvojila??[/quote]

Ja beti lahko .

sumerboy69@gmail.com[/quote]

OOOJJ, pa ne ti, kaj se res moraš čisto vsaki ponudit, sem pa mislila, da je ta hribolazec kakšen
oring dečko, ne pa mamin sinko, verjetn!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close