Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Gremo v hribe

Gremo v hribe

🙂 S Kuma, Porezna in Slivnice (če ne znaš sam prebrati imen zraven fotk).

So pa res lepe. Pa lepega jurčka ste srečali.

Ta vikend je bila kratka, a vseeno zabavna turica.

Luštno. Kako dolgo ste hodili in kakšna je bila strmina?

Ni bla dolga, pod uro, se mi zdi. Strmo je pa precej, precej bolj kot na šmarno.

http://www.hribi.net/izlet/potok_slanica_andrejev_dom_na_slemenu_/11/827/1468

Navodila na hribi.net so kar točna in pregledna, zato je prav za pohvalit tiste, ki jih urejajo.

Super, da ste se našli enakomisleči in skupaj kolovratite naokrog …

Eh no. Norec:))))

Da malce konkretiziram tole temo.

(Tudi) ta vikend, bolj natačno v soboto, gremo hodit. Tokrat je na sporedu, baje da čudovit, sprehod na Slavnik, ki ga bo sončno vreme. Zbor je v Ljubljani v jutranjih urah.

Več na zs.

A je po kakem slučaju kdo, ki hodi tudi pozimi v hribe… ne sicer kaj tehnično zahrevnega, to se pravi brez derez in cepinov… ker te reči sem imela enkrat v rokah in dvakrat na nogah… recimo kaj do 2000m, ko ni nevarnosti, da se kaj splazi, ker ne bi rada da se kdo zaradi mene znajde pred sv. petrom, če bi se že to meni zgodilo… je kdo, ki hodi vsaj na pohorje (mb) ali vsaj vsaj na šmarno goro (lj) med tednom… tako težko se zmenim sama s sabo in vedno zmaga tista katenjka, ki je bolj lena…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Oila
probaj stajerski 3glav, do koce se pride z avtom , menda gre celo do razglednega stolpa
za prvic bo to vec kot dovolj
lp
.
.
.

Bila sem tam… saj ni stvar v tem, da se čim višje pride z avtom ali pač… sprašujem nekaj drugega…če je kdo, ki hodi tja in na podobne lokacije nekoristnega sveta in me po božji neprevidnosti vzame zraven…ccccc
Tu se sicer bolj kot ne samo piše in čita ampak jaz še vedno verjamem v ideale…in da so naše gore nekaj najlepšega, kar obstaja pod soncem…
danes bo en tak lep zimski dan…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

uuuuuuu, nova Pohorka na vidiku:)))

lani, 2012 : 90x na Pohorju (brez smuči) :))

Predlagaj novi termin.

Iščem družbo za pohode – okolica Maribora. Z veseljem bi se vam pridružila.

Katjenka ali si iz MB?

Ja.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

idi v hribe s pesmijo na ustih… jaz se bom kar ravnine držal.
http://www.youtube.com/watch?v=-OuJm8WZ9tQ

malo predelano
Hvali gore , drzi se ravnine .
.
.

Jaz pa iščem družbo za pohode po hribih – od februarja živim v Ljubljani in nimam prave družbe za to. Je tu kaka formirana skupina? Se vam lahko pridružim?

kajc, komot se nam pridružiš;)… piši na ZS in se dogovorimo naprej

------------------------ "And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair." (Khalil Gibran)

Kajc, js sm iz Lj in iščem družbo za kšna pohajkovanja v hribe 🙂

lp, Bina

Jutri grem v Voje “obrnit”.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Tudi jst iščem družbo za v hribe, ker največkrat hodim sam, če kolegi nimajo časa:) Starost in spol nista pomembna, tudi število oseb ne. Super pa, če se najde kakšna punca, ki si želi kdaj kam v hribe. Na nič ne namigujem, da ne bo pomote, zgolj druženje po poti… če se pa razvije kemija pa kul. Bi z veseljem spoznal kakšno, ki ji hribi in narava pomenijo toliko kot meni:) Sem bil v zvezi kjer tega ni bilo in sem si rekel nikoli več:) Čeprav opažam, da ženske nad hribi že nasplošno niso toliko zainteresirane… ali pa samo jst vedno spoznam napačne:D

Aja, sem pozabil.. sem iz Lj:) Pišite mi na zasebna sporočila

Pozdrav,

V nedeljo gremo malce hodit na hrib na južni štajerski. Trasa je označena kot lahka označena pot in hoje v eno smer bo okoli uro in pol. Ena skupina štarta iz lj kjer se z drugo dobi v celju in potem gremo skupaj naprej.

Če koga mika, mi naj pošlje zs, da se zmenimo naprej.

lp

Kateri “hrib” bo to?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close