Grem lulat, kakat ali ?
Daj če maš fetiš o lulanju in kakanju OK.. razumem in če bi rada to doživela tud razumem. Da pa nabijaš s temi izrazi za vsako priložnost.. e tega pa ne razumem več in tud mi gre na k…
Če si toliko neumna da ne veš kako bi povedala, pa poslušaj druge in si zapomni kako se drugi izrazijo v tej vaši družbi in ponavljaja. Lahko si zapišeš če si toliko omejena da si ne moreš zapomnit…
Daj če maš fetiš o lulanju in kakanju OK.. razumem in če bi rada to doživela tud razumem. Da pa nabijaš s temi izrazi za vsako priložnost.. e tega pa ne razumem več in tud mi gre na k…
Če si toliko neumna da ne veš kako bi povedala, pa poslušaj druge in si zapomni kako se drugi izrazijo v tej vaši družbi in ponavljaja. Lahko si zapišeš če si toliko omejena da si ne moreš zapomnit…[/quote]Mislim ti pa si en…… ne vem kaj!
Punca bi rada bila iskrena ti pa ne opazi tega, še fetiše ji pripisuješ, res si en štor! :))))
Lahko bi tudi rekla, da se v vsako temo pokaka, da bi izpadla bolj kulturna. :)[/quote]
Ti to meni? 🙂
Ja če je tema za posrat, kaj naj drugega, v neskončnost debatiramo o tem na fini način. Tema je za posrat in zato jo poskušam čimbolj zasrat. Škoda, da mio ne pride na pomoč še NM… 🙂 tebi hvala za pomoč…
Daj če maš fetiš o lulanju in kakanju OK.. razumem in če bi rada to doživela tud razumem. Da pa nabijaš s temi izrazi za vsako priložnost.. e tega pa ne razumem več in tud mi gre na k…
Če si toliko neumna da ne veš kako bi povedala, pa poslušaj druge in si zapomni kako se drugi izrazijo v tej vaši družbi in ponavljaja. Lahko si zapišeš če si toliko omejena da si ne moreš zapomnit…[/quote]Mislim ti pa si en…… ne vem kaj!
Punca bi rada bila iskrena ti pa ne opazi tega, še fetiše ji pripisuješ, res si en štor! :))))[/quote]
Ja res sem grozen 🙂 🙂
Lahko bi tudi rekla, da se v vsako temo pokaka, da bi izpadla bolj kulturna. :)[/quote]
Ti to meni? 🙂
Ja če je tema za posrat, kaj naj drugega, v neskončnost debatiramo o tem na fini način. Tema je za posrat in zato jo poskušam čimbolj zasrat. Škoda, da mio ne pride na pomoč še NM… 🙂 tebi hvala za pomoč…[/quote]Sralci tega foruma združimo se…….
prišlo je obdobje wc tem….. 😀
Lahko bi tudi rekla, da se v vsako temo pokaka, da bi izpadla bolj kulturna. :)[/quote]
Ti to meni? 🙂
Ja če je tema za posrat, kaj naj drugega, v neskončnost debatiramo o tem na fini način. Tema je za posrat in zato jo poskušam čimbolj zasrat. Škoda, da mio ne pride na pomoč še NM… 🙂 tebi hvala za pomoč…[/quote]
Ne tebi. Simonci. 😉 Pa ni za kaj. 🙂
Pri nas so na na žlebove pod kapom namestili ene take bodice, ker so golobčki tam čepeli in srali praktično vsepovsod spodaj (po fasadi, policah, po pločniku), kjer jih je pač prijelo. :))
Fegi, a me spet pecaš?? Nič ne bo! Farški ritopiki me ne zanimajo![/quote]
o ti samovšečni in zamerljivi pacov, preboli že ,da je Robi boljši moderator kot ti in da je”njegov” forum bolj obiskan kot tvoj….to kar je bil video v 80 letih za radio si ti za forum SVM…smrt, pogrep in pokop v enem))[/quote]
POGREB se napiše! Sicer pa nikomur ne zamerim (zlasti tebi), da ima samo 7 razredov OŠ. o Robijevem moderatorstvu sem napisal kar sem mislil in še vedno mislim enako. Pri meni pravila veljajo za vse, tudi za NM-ja, čeprav mislite, da ga toleriram!
Ti si žal dve stopnišči nižje, pa težje dojemaš njegov in moj “domet”.
Garantiram ti, da ta del foruma popedenam v dveh mesecih na nivo, ki mu pritiče.
o ti samovšečni in zamerljivi pacov, preboli že ,da je Robi boljši moderator kot ti in da je”njegov” forum bolj obiskan kot tvoj….to kar je bil video v 80 letih za radio si ti za forum SVM…smrt, pogrep in pokop v enem))[/quote]
POGREB se napiše! Sicer pa nikomur ne zamerim (zlasti tebi), da ima samo 7 razredov OŠ. o Robijevem moderatorstvu sem napisal kar sem mislil in še vedno mislim enako. Pri meni pravila veljajo za vse, tudi za NM-ja, čeprav mislite, da ga toleriram!
Ti si žal dve stopnišči nižje, pa težje dojemaš njegov in moj “domet”.
Garantiram ti, da ta del foruma popedenam v dveh mesecih na nivo, ki mu pritiče.[/quote]
prosim, da se držiš bistva in ne preusmerjaš pozozornosti drugam..kaj si daš opravit z mojo izobrazbo?
pa ti bi poedenil forum v dveh dneh, ne v dveh mesecih..tako kot si svm, na svoje monologe….
ja, pri tebi pravila velja za vse….le zate ne…pacove, začni pri sebi, sebe najprej nauči pravil…potem pa začni pravil učiti druge…comprende..si? no?
POGREB se napiše! Sicer pa nikomur ne zamerim (zlasti tebi), da ima samo 7 razredov OŠ. o Robijevem moderatorstvu sem napisal kar sem mislil in še vedno mislim enako. Pri meni pravila veljajo za vse, tudi za NM-ja, čeprav mislite, da ga toleriram!
Ti si žal dve stopnišči nižje, pa težje dojemaš njegov in moj “domet”.
Garantiram ti, da ta del foruma popedenam v dveh mesecih na nivo, ki mu pritiče.[/quote]
prosim, da se držiš bistva in ne preusmerjaš pozozornosti drugam..kaj si daš opravit z mojo izobrazbo?
pa ti bi poedenil forum v dveh dneh, ne v dveh mesecih..tako kot si svm, na svoje monologe….
ja, pri tebi pravila velja za vse….le zate ne…pacove, začni pri sebi, sebe najprej nauči pravil…potem pa začni pravil učiti druge…comprende..si? no?[/quote]
♥you2 ☺
Glede nato, da je tema že tako zasrana, moram dodat še eno začimbico…slaboumno poezijo izpred 25 let posvečeno moji takratni sodelavki, ki ni imela zadržkov….
Sem deklica mlada in vesela
odlika glavna mi je rit debela.
Najljubši zvoki so mi moje ritne violine,
ko rit mi zaigra , to kot detonacija tankovske je mine.
Pa to moja edina ni vrlina,
ko jem sendvič z mene pade nobena ne drobtina
Vse okoli gobca mi ostane
kar v riti ne pristane.
To z užitkom vse poližem
na koncu z rokavom se obrišem.
Na koncu pride še desert
saj prdnem kot ta prav ekspert.
Imam veliko slaboumnih še odlik,
saj veste , da manjka dosti mi do stotih pik.
Tolažim s tem se , da popoln ni nihče
pa tudi s tem , da zemlja vzame vse.
Forum je zaprt za komentiranje.