Grdi raček v laboda – novi odzivi
Obremenjuješ se z zgodovino, to so malenkosti glej raje naprej. Zagotovo poznaš večinsko človeško naravo, pred tabo so zdaj kao medeni, za tvojim hrbtom pa ravno tako lahko udrihajo po tebi, morda ne zaradi videza, a žal se nek “material” za posmeh lahko vedno najde. Težko je vsem ugajati, praktično nemogoče.
Kot da je to oh in sploh res, 10 ali 15 kg manj zdaj pa je pravi Apolon..malo morgen. Preveč se ubadaš z lupinami, osebno ne vidim v tem smisla, je nekaj čemur pravim plitkost 🙂
Torej tisti, ki jih ne poznam praviš?
Torej praviš, da naj skenslam vse sodelavce, vse sosede, vse znance, vse kolege?
Čeprav so mi v resnici prav svetovali. Očitno je bilo res nekaj z mano narobe, da so me imeli za grdo. Zdaj pa sem upoštevala del nasvetov, ki so jih ti, ki naj bi jih skenslalala, dali pa sem postala zanimiva?
Brez nasvetov teh, ki naj bi jih skenslala, ne bi postala zanimiva tistim, ki jih ne poznam. Potem bi tudi tisti neznanci imeli podobno mnenje, da sem pač grda.
Roko na srce, tudi jaz rada pogledam fejst moškega.
Na podlagi tega, da si se ti eni posmehovali, drugi pa jasno pokazali, da si jim nezanimiva:
Sklepam, da izmed vseh poznanih, ni takšnega s katerim bi se razumela. Pa recimo, da je to res, še ti vseeno ostanejo tisti, ki jih še ne poznaš…Razen, če poznaš vse moške v SLO: :)[/quote]
Jaz sem izgubla 30kg.
In recimo to pomeni, da se gibam, da zdravo jem, da cenim svoje zdravje, da se prijetno počutim v svoji koži. Tako,da v bistvu me ne čudi, da so se prej zmrdovali nad mano. Preprosto so sklepali, da sem lena, požrešna, brez samodiscipline, da se nimam rada.
Obremenjuješ se z zgodovino, to so malenkosti glej raje naprej. Zagotovo poznaš večinsko človeško naravo, pred tabo so zdaj kao medeni, za tvojim hrbtom pa ravno tako lahko udrihajo po tebi, morda ne zaradi videza, a žal se nek “material” za posmeh lahko vedno najde. Težko je vsem ugajati, praktično nemogoče.
Kot da je to oh in sploh res, 10 ali 15 kg manj zdaj pa je pravi Apolon..malo morgen. Preveč se ubadaš z lupinami, osebno ne vidim v tem smisla, je nekaj čemur pravim plitkost :)[/quote]
Eno je, da se niso zanimali zate, ker jim nisi bila všeč, nekaj čisto drugega je pa zasmehovanje, zbadanje in poniževanje. Jaz recimo ne bi hotela imeti nič z ljudmi, ki bi se grdo obnašali do moje ne ravno manekenske prijateljice, ker so takšni ljudje pač ubogi na duhu in s takšnimi nočem imeti opravka. Če jim pa telesno ni privlačna, se mi pa to sploh ne zdi sporno. Tudi meni 95 procentov moške populacije ni privlačne.
Robi, potem če recimo, da imaš ti prav. Potem je z vsemi bilo nekaj narobe, smao jaz sem imela prav. A ni tu malce sumljivo?
Če ti vsi ljudje govorijo isto, ti pa trdiš drugače, potem je kdo čuden oni ali ti?
Takšni kot jih omenjaš, se v bistvu ne razlikujejo od tebe. Tako kot ti sama nisi bila zadovoljna sabo, tako oni niso. Niso bili nič več kot ti, le ti si bolj verjela njihovim izpadom nezadovoljstva in komentarjem, ker si se z njimi poistovetila.[/quote]
Punca, v tebi je še veliko preveč zamere do nasprotnega spola, da bi videla poštenega moškega. Mogoče si kaj naredila na svojem videzu, na razmišljanju te čaka pa še veliko dela. Vsaj tak občutek daješ.
Ignoriraš v tem smislu, da v njih ne vidiš in ne iščeš pravega moškega.
Nekdo, ki se mi je včasih posmehoval, pač ne more biti nič več, kot le sosed ali sodelavec.
To je le moje mnenje in govorim iz sebe.
Kako boš postopala, pa je tvoja stvar. Razen, če si prišla le po potrditve in imaš že vnaprej razdelano kaj boš naredila.
In do kdaj boš plesala tako kot bodo drugi žvižgali? Kje se bo to končalo? Boš tudi otroka imela zato, ker ti bodo drugi “s.rali po glavi” s tem? Mislim da je tvoj problem daleč drugje kot zgolj to, kako naj se zdaj kot labodka obnašaš v vsem tem laskanju.
Saj ti noben ne brani, sonči se v soju žarometov, samo ne bodi naivna in ne pričakuj, da ne boš kdaj deležna tudi zavrnitve in obsojanja (po možnosti zaradi istih zadev). Kako boš pa takrat reagirala? Boš zopet iskala načine ugajanja?
Zmedena samica je lepo povedala, preveč se ubadaš z lupino. Podstrešje je tisto, ki rabi pomladansko/jesensko čiščenje 😉 Ker ljudje bodo slej ko prej želeli pogledat, če ne drugega, pa vsaj pokukat v zaodrje in kaj jim boš imela pokazat, razen ukrivljene hrbtenice?
Glej, če sem se pred par leti zaljubila v moškega, ki ni imel nobenega interesa zame. Videl me je kot človeka, kot ženska mu nisem bila niti malo zanimiva.
Potem se par let nisva videla pa se srečava po moji preobrazbi in je navdušen nad mano kot žensko pri meni pa spet zaiskrijo iskrice. Je zato slab človek?
Je zato slab človek, ker mu prej nisem bila všeč, da sem mu pa?
Ni sumljivo. Saj če se nekdo ne strinja s tabo, še ne pomeni, da je on ali pa ti v zmoti. Lahko sta oba v zmoti oz. imata oba prav, samo okuse imamo različne. Dejansko pa ne veš, če nisi bila všeč kakemu sošolcu, ki si zaradi pritiskov okolice ni upal sploh izrazit svojih občutkov, pa je raje doma pisal verze o tebi.
Problem ki ga vidim, je ta, da se nisi sprejemala ne v preteklosti, kot se tudi ne sprejemaš zdaj (to se vidi po tem, ko iščeš potrditve od drugih, da si vredna ljubezni).
Obremenjuješ se z zgodovino, to so malenkosti glej raje naprej. Zagotovo poznaš večinsko človeško naravo, pred tabo so zdaj kao medeni, za tvojim hrbtom pa ravno tako lahko udrihajo po tebi, morda ne zaradi videza, a žal se nek “material” za posmeh lahko vedno najde. Težko je vsem ugajati, praktično nemogoče.
Kot da je to oh in sploh res, 10 ali 15 kg manj zdaj pa je pravi Apolon..malo morgen. Preveč se ubadaš z lupinami, osebno ne vidim v tem smisla, je nekaj čemur pravim plitkost :)[/quote][/quote]
Pretirano ukvarjanje z lastnim videzom, videzom drugih je še vedno plitkost. Imam vtis, da si zanemarjala svojo vsebino, zato pa razmišljaš o tem, kako so se drugi vedli nekoč do tebe, če bi delala na duševni moči, bi se dandanes vsemu skupaj smejala. Brez zamere, toda človek se rodi višjimi cilji in nameni, ne pa da spremlja reakcije več let kako se kdo vede, kako reagira (domnevno zgolj zaradi fizične podobe) in dela iz tega cel dokumentarec v n nadaljevanjih – potrata časa.
Se umikam iz teme, ker ugotavljam, da mi način razmišljanja avtorice niti malo ne “sede”.
Ja verzi pri njemu doma mi nič ne koristijo.
Prvega fanta sem dobila šele po svoji preobrazbi, pri starosti 26, sicer ni trajalo več kot eno leto,je bilo pa fajn.
Prej me pa noben ni povohal.
Ni sumljivo. Saj če se nekdo ne strinja s tabo, še ne pomeni, da je on ali pa ti v zmoti. Lahko sta oba v zmoti oz. imata oba prav, samo okuse imamo različne. Dejansko pa ne veš, če nisi bila všeč kakemu sošolcu, ki si zaradi pritiskov okolice ni upal sploh izrazit svojih občutkov, pa je raje doma pisal verze o tebi.
Problem ki ga vidim, je ta, da se nisi sprejemala ne v preteklosti, kot se tudi ne sprejemaš zdaj (to se vidi po tem, ko iščeš potrditve od drugih, da si vredna ljubezni).[/quote]
Ne vem, ali tole leti name – ne, partner ne zahteva ali pričakuje krila, pač pa pove, kaj mu je všeč. Jaz še nikoli nisem oblekla krila in bulerjev, se ne vidim v tem, ni moj slog, čeprav se sicer precej športno oblačim.
Jaz sicer imam krila, ampak ne vem, če ravno vsa sodijo v kategorijo poudarjanja ženstvenosti (dolga, črna ohlapna krila – hm???).
Forum je zaprt za komentiranje.